2020 12 22

N.Nedovičiaus 45 naudingumo balai neišgelbėjo: „Panathinaikos“ krito Tel Avive

Nemanja Nedovičius sužaidė nuostabias rungtynes, tačiau pergalei to neužteko – Atėnų „Panathinaikos“ išvykoje 81:89 (12:21, 18:20, 22:18, 29:30) krito prieš Tel Avivo „Maccabi“ ekipą.
Nemanja Nedovičius
Nemanja Nedovičius / nuotr. „Getty Images“/euroleague.net

PAO visą ketvirtą kėlinį bandė kabintis į pergalę, tačiau į priekį taip ir nepavyko išsiveržti. Vienu metu komandas skyrė vos du taškeliai (73:75), bet „Maccabi“ greitai vėl ėmė kontrolę į rankas.

N.Nedovičius per 29 minutes pelnė net 39 taškus (7/9 dvit., 7/13 trit., 4/5 baud. met.), atkovojo 2 kamuolius, išdalino 6 rezultatyvius perdavimus.

Taip pat gynėjas perėmė 2 ir prarado 1 kamuolį, 2 kartus prasižengė, išprovokavo net 8 varžovų pražangas ir surinko 45 naudingumo balus.

Daugiau nė vienas PAO žaidėjas dviženklio taškų skaičiaus nepelnė. Georgios Papagiannis surinko 6 taškus ir atkovojo net 11 kamuolių.

„Maccabi“ į pergalę vedė 22 taškus pelnęs Scottie Wilbekinas, po 13 taškų surinko Elijah Bryantas ir Othello Hunteris (7 atk. kam.).

Tel Avivo komanda pataikė 54 proc. dvitaškių (21/39) ir 43 proc. tritaškių (9/21). PAO iš arti metė 53 proc. (16/30), iš toli – 43 proc. (13/30) taiklumu.

„Maccabi“: S.Wilbekinas 22, E.Bryantas ir O.Hunteris (7 atk. kam.) po 13, D.Benderis ir Ch.Jonesas po 9.

„Panathinaikos“: N.Nedovičius 39 (6 rez. perd., 8 išpr. praž., 45 naud. bal.), B.Bentilas 9, M.Fosteris 7.

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant