2021 11 04

N.Wolterso vedama „Crvena zvezda“ įspūdingai pervažiavo „Panathinaikos“

Belgrado „Crvena zvezda“ (3-5) įspūdingai nutraukė keturių pralaimėjimų seriją Eurolygoje. Serbijos klubas namuose net 81:48 (21:8, 18:18, 18:10, 24:12) sutalžė Atėnų „Panathinaikos“ (2-6).
Nate'as Woltersas
Nate'as Woltersas / Getty Images/Euroleague.net nuotr.

Serbai jau pirmajame kėlinyje smogė varžovams į paširdžius laimėdami atkarpą 14:0 ir pirmaudami po pirmosios rungtynių atkarpos 21:8.

Antrame ketvirtyje PAO buvo priartėję iki 14:21, bet dar vieną atkarpą įspūdingai sužaidę šeimininkai spurtavo 18:6 ir ėmė triuškinti varžovus 39:20.

Trečiąjį kėlinį „Crvena zvezda“ užbaigė pirmaudami 57:36, o paskutiniame ketvirtyje ėmė visiškai dominuoti aikštėje ir dar likus šešioms minutėms daužė svečius iš Graikijos 70:38.

Į pergalę „raudonąją žvaigždę“ vedė buvęs žalgirietis Nate'as Woltersas. Amerikietis per 23 minutes pelnė 18 taškų (6/10 dvit., 2/2 trit.), atkovojo 3 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 16 naudingumo balų.

Pergalė leido „Crvena zvezda“ pakilti į tryliktą vietą. „Panathinaikos“ nukrito į priešpaskutinę 17-ą.

„Crvena zvezda“: Nate'as Woltersas 18, Austinas Hollinsas 11, Nikola Kaliničius 10.

„Panathinaikos“: Darylas Maconas 15, Howardas Sant-Roosas 10, Georgios Papagiannis 8.