2019 12 19

Naudingai rungtyniavęs A.Gudaitis padėjo Milanui išbristi iš pralaimėjimų klampynės

Penkis pralaimėjimus iš eilės Eurolygoje patyręs Milano „Olimpia“ (8-7) klubas pagaliau nutraukė nesėkmingiausią atkarpą šiame sezone. „Dizaineriai“ namuose 78:71 (26:24, 17:19, 19:10, 16:18) nugalėjo „Valencia“ (6-9) komandą.
Sergio Rodriguezas
Sergio Rodriguezas / Getty Images/Euroleague.net nuotr.

Nugalėtojų gretose Artūras Gudaitis per beveik 15 minučių pelnė 9 taškus (3/6 dvit., 3/4 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, keturis kartus prasižengė, išprovokavo 3 varžovų pražangas ir surinko 11 naudingumo balų.

„Valencia“ aukštaūgis Bojanas Dubljevičius per du kėlinius pelnė net 20 taškų, o svečiai du kėlinius su Milano klubu žengė koja kojon – po pirmosios rungtynių pusės rezultatas buvo lygus (43:43).

„Olimpia“ atitrūko iškart po ilgosios pertraukos, kai laimėjo atkarpą 10:0 ir susikrovė dviženklę persvarą – 53:43.

„Valencia“ lemiamame ketvirtyje dar buvo atsitiesusi ir kėsinosi į pergalę, kai po Louis Labeyrie tritaškio priartėjo iki 63:66, bet „Olimpia“ greitai susigrąžino saugesnį atotrūkį ir užbaigė susitikimą pergale.

8 pergales per pirmas 15 sezono rungtynių pasiekęs Milano klubas pakilo į 7-ąją vietą, o po dviejų pergalių paeiliui suklupusi „Valencia“ smuktelėjo į 13-ąją poziciją.

„Olimpia“: Amedeo Della Valle 15, Kalebas Tarczewskis 13 (10 atk. kam.), Vladimiras Micovas 11, Sergio Rodriguezas 10 (0/5 trit., 8 rez. perd.), Artūras Gudaitis 9.

„Valencia“: Bojanas Dubljevičius 20 (4/4 trit., 6 atk. kam.), Mike'as Tobey 11 (6 atk. kam.), Quino Colomas (6 rez. perd.) ir Samas Van Rossomas po 9.