2019 12 20

Naudingo R.Giedraičio neužteko: po ASVEL spurto ALBA taip ir neatsigavo

Rokas Giedraitis su Berlyno ALBA sugriuvo trečiajame kėlinyje ir tai lėmė pralaimėjimą išvykoje prieš Vilberbano ASVEL ekipą 81:93 (18:18, 20:18, 14:31, 29:26).
Rokas Giedraitis
Rokas Giedraitis / nuotr. „Getty Images“/euroleague.net

R.Giedraitis per 26 minutes pelnė 12 taškų (2/3 dvit., 1/3 trit., 5/6 baud. met.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 ir prarado 1 kamuolį, 4 kartus prasižengė ir išprovokavo 5 varžovų pražangas.

Lietuvis su 18 naudingumo balų pagal efektyvumą buvo antras komandoje po Luke'o Sikmos.

Iki didžiosios pertraukos svečiams iš Berlyno sekėsi neblogai – jie buvo priekyje dviem taškais (38:36).

Tačiau po pasitarimo ASVEL surengė tikrą taškų vakarėlį trečiajame kėlinyje. Prancūzijos čempionai šovė į priekį 22:3 ir įgijo solidžią persvarą.

Ketvirtajame kėlinyje ALBA komandai grėsmingiau priartėti prie varžovų taip ir nepavyko.

Nugalėtojams Davidas Lighty pelnė 14 taškų, po 12 pridėjo Charlesas Kahudi ir Adreianas Payne'as.

ALBA pataikė 55 proc. dvitaškių (26/47), bet tik 16 proc. tritaškių (3/19).

ASVEL: D.Lighty 14, A.Payne'as ir Ch.Kahudi po 12, J.C.Livio 10, A.Diot 9.

ALBA: M.Hermannssonas 17, L.Sikma 15, L.Nnoko 13, R.Giedraitis 12 (5 rez. perd.).