2021 01 26

Ne juokais įsibėgėjusi „Fenerbahče“ laimėjo septintą kartą iš eilės

Stambulo „Fenerbahče“ (12-10) tęsia pergalingą atkarpą Eurolygoje. Igorio Kokoškovo auklėtiniai 82:75 (17:21, 19:14, 24:18, 22:22) pranoko Tel Avivo „Maccabi“ (10-12) ir laimėjo jau septintą kartą iš eilės. Tai antroji Turkijos klubo pergalė šį sezoną prieš „Maccabi“.

Paskutinį kartą Stambulo „Fenerbahče“ pralaimėjo gruodžio 17-ąją dieną, kai Kaune prieš „Žalgirį“ krito 62:99.

Aikštelės šeimininkai antrajame kėlinyje pelnė 15 taškų be atsako ir išsiveržė į priekį, o ketvirtojo kėlinio viduryje pirmą kartą įgijo dviženklį pranašumą 67:56.

Po Scottie Wilbekino tritaškio svečiai buvo priartėję per keturis taškus (66:70), bet tuomet penkis taškus iš eilės pelnė „Fenerbahče“ legionierius DyShawnas Pierre'as, tolimą metimą pridėjo Melihas Mahmutoglu ir mačo likimas klausimų nebekėlė.

Stambulo ekipoje debiutavęs Kyle'as O'Quinnas ant parketo praleido beveik dvi minutes ir pasižymėti nespėjo.

Lietuvis Edgaras Ulanovas žaidė 15 minučių, pelnė 2 taškus (1/2 dvit.), atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir kartą prasižengė.

Abi komandos antradienio vakarą puikiai šaudė iš toli – „Fenerbahče“ realizavo 45 proc., „Maccabi“ pataikė 41,9 proc.

„Fenerbahče“: Janas Vesely 18 (5 atk. kam., 29 naud. bal.), Nando De Colo 16, DyShawnas Pierre'as 15, Marko Guduričius 11.

„Maccabi“: Elijah Brownas 18 (4/8 trit.), Scottie Wilbekinas 15 (10 rez. perd.), Tyleris Dorsey 9.