Nelaimėjusių komandų neliko: W.Clyburno šou atnešė pergalę „Virtus“

Eurolygoje nebeliko nelaimėjusių komandų. Paskutine iškovojusia pergalę tapo Bolonijos „Virtus“ (1-4), svečiuose dramatiškai 70:69 (15:20, 17:17, 25:24, 13:8) įveikęs Belgrado „Partizan“ (2-3).
Willas Clyburnas
Willas Clyburnas / ZUMAPRESS / Scanpix nuotr.

Permainingose ir atkakliose rungtynėse nugalėtojas sprendėsi per paskutines akimirkas.

Iffe Lundbergas suteikė „Partizan“ pranašumą tritaškiu (68:66) likus minutėms, bet Willas Clyburnas rezultatą išlygino (68:68).

Tuomet I.Lundbergas pataikė vieną baudą, o po kelių be taškų pasibaigusių atakų lemiamą metimą pataikė W.Clyburnas – puolėjas likus 12,5 sek. išvedė „Virtus“ į priekį (70:69).

„Partizan“ atakoje I.Lundbergo metimas buvo netikslus, o dar vieną šansą gavęs Frankas Ntilikina irgi nepataikė ir „Virtus“ išsaugojo pergalę.

Nugalėtojų gretose žibėjo W.Clyburnas. Rezultatyviausią mačą Eurolygoje nuo 2021-ųjų sužaidęs amerikietis pelnė 27 taškus (9/12 dvit., 3/10 trit.).

„Partizan“ ne tik pralaimėjo, bet ir neteko vieno iš lyderių Carliko Joneso. Įžaidėjas ketvirtajame kėlinyje susižeidė čiurną ir aikštėje nebepasirodė.

„Partizan“: Tyrique'as Jonesas 20 (6/7 dvit., 8/9 baud., 6 atk. kam., 5 per. kam., 32 naud.), Iffe Lundbergas 14, Vanja Marinkovičius 10.

„Virtus“: Willas Clyburnas 27 (9/12 dvit., 3/10 trit.), Isaia Cordinier 12 (10 atk. kam.), Matthew Morganas 10.