2018 11 01

Nenugalimoji CSKA – Maskvoje krito ir Pirėjo „Olympiakos“

Pirmose Eurolygos penktojo turo rungtynėse Maskvoje CSKA 69:65 (13:15, 18:20, 21:9, 17:21) nugalėjo Pirėjo „Olympiakos“ ir šventė penktą pergalę iš eilės.
Sergio Rodriguezas
Sergio Rodriguezas / „Scanpix“ nuotr.

Po dviejų kėlinių „Olympiakos“ pirmavo 35:31, bet trečiajame CSKA įjungė aukštesnę pavarą ir laimėjo kėlinį 21:9.

Likus žaisti tris minutes, Vassilis Spanoulis pelnė 8 taškus iš eilės ir išlygino rezultatą 63:63. Visgi CSKA pergalę užtikrino tikslūs Willo Clyburno baudos metimai.

Axelis Toupane'as dar bandė tritaškiu išplėšti pratęsimą, bet nepataikė.

Pralaimėjimo dar nepatyrusi CSKA yra Eurolygos lyderė. Antrą pralaimėjimą patyręs „Olympiakos“ rikiuojasi šeštas.

CSKA: S.Rodriguezas 20, W.Clyburnas 17, C.Higginsas 11.

„Olympiakos“: V.Spanoulis 16, G.Printezis 14, N.Williamsas-Gossas 13.