Paskutinės akcijos dienos! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.
2022 11 04

Nepralaimėjusių neliko: „Barca“ dramatiškai nutraukė „Fenerbahče“ seriją

Nickas Calathesas po persikėlimo iš „Barcelona“ į „Fenerbahče“ įkando Šarūnui Jasikevičiui, kuomet aiškino, jog „jam ne 20 metų ir jo nereikia mokyti žaisti krepšinio“. Bet pamokų tiek gynėjas, tiek ir visa Stambulo komanda gavo Katalonijoje, kur „Barca“ šventė pergalę 81:80 (21:19, 18:17, 23:13, 19:31).
Rokas Jokubaitis
Rokas Jokubaitis / nuotr. „Barcelona“ klubo/„Twitter“

„Fenerbahče“ lipo į kalną ketvirtajame kėlinyje, prieš kurio pradžią „Barcelona“ pirmavo 62:49. Prasidėjus paskutinei rungtynių minutei, komandas teskyrė du taškai, bet katalonai tuomet apsigynė, o Nikola Kaliničius įsmeigė tritaškį (81:76).

Stambulo komanda atsiliko trimis taškais, tuomet atidirbo gynyboje ir turėjo savo rankose lemiamą ataką.

Bet Johnathanas Motley priėmė nesuvokiamą sprendimą. Vietoje tolimo metimo jis veržėsi link krepšio, įkrovė iš viršaus, bet laiko net prasižengti nebeliko „Fenerbahče“ ekipai, kurios žaidėjai griebėsi už galvų dėl komandos draugo sprendimo.

Rokas Jokubaitis per 23 minutes pelnė 8 taškus (2/4 dvit., 0/1 trit., 4/4 baud. met.), atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį, 2 kartus suklydo, kartą prasižengė ir išprovokavo 3 varžovų nuobaudas.

Lietuvio sąskaitoje – 9 naudingumo balai.

Nicolasas Laprovittola pelnė 26 taškus, atliko 7 rezultatyvius perdavimus ir surinko 28 naudingumo balus.

Tai buvo pirma „Fenerbahče“ nesėkmė po penkių iš eilės pergalių, „Barcelona“ laimėjo ketvirtąkart per šešis susitikimus.

„Barcelona“: N.Laprovittola 26 (7 rez. perd.), N.Kaliničius 14, M.Tobey 13, R.Jokubaitis 8.

„Fenerbahče“: J.Motley 23, M.Mahmutoglu ir M.Guduričius po 11.