2021 01 28

Nervų karas Pirėjuje: išvarytas G.Bartzokas ir Šaro vyrų triumfas paskutinėmis akimirkomis

Šarūno Jasikevičiaus treniruojama „Barcelona“ (17-6) du kėlinius buvo situacijos šeimininkė, vėliau ėmė strigti, bet galiausiai 76:74 (21:12, 19:18, 10:23, 26:21) laimėjo prieš Pirėjo „Olympiakos“ (11-12).
Nickas Calathesas
Nickas Calathesas / nuotr. „Getty Images“/euroleague.net

Po dviejų kėlinių „Barca“ pirmavo 40:30, bet iš pasitarimo rūbinėje Šaro vyrai grįžo ne tokie, kokie buvo.

Per trečią kėlinį Katalonijos komanda pelnė vos 10 taškų, praleido net 23 ir prieš lemiamą ketvirtį „Oly“ jau buvo priekyje 53:50.

„Tu mus žudai, ei!“ – šaukė už galvos susiėmęs Šaras teisėjui po Kyle'o Kurico pražangos ketvirtojo kėlinio pradžioje.

67:67 – toks rezultatas degė švieslentėje, kai buvo likusios 3 minutės iki rungtynių pabaigos. Taškas į tašką vyko rungtynės ir toliau.

„Barca“ turėjo paskutinę ataką esant lygiam rezultatui, o Livio Jean-Chrlesas prasižengė prieš Cory Higginsą. Tai išvedė iš proto „Oly“ trenerį.

„Jūs nusprendėte rungtynes su šituo!“ – rėkė ir ironiškai plojo Georgios Bartzokas, gavęs antrąją techninę pražangą ir išvytas iš aikštės.

C.Higginsas pataikė abi baudas ir, likus žaisti 6 sek., „Oly“ reikėjo gelbėtis.

Du kartus iš po krepšio sugebėjo pramesti Pirėjo komandos krepšininkai, o Georgios Printezis pataikė jau per vėlai.

Su 16 tašų Nikola Mirotičius buvo rezultatyviausias nugalėtojų gretose, 14 taškų pridėjo C.Higginsas.

„Oly“ gretose su 18 taškų išsiskyrė Shaquielle'as McKissicas.

Pirėjo komanda laimėjo kovą dėl kamuolių 34:24, bet „Barca“ geriau pataikė: realizavo 65 proc. dvitaškių (22/34) ir 38 proc. tritaškių (6/16).

„Olympiakos“: Sh.McKissicas 18, V.Spanoulis 12, K.Sloukas 11 (5 rez. perd.), G.Printezis 10, A.Ellisas 8 (13 atk. kam.).

„Barcelona“: N.Mirotičius 16 (5 atk. kam.), C.Higginsas 14, N.Calathesas 12 (7 rez. perd.), P.Oriola 11, B.Daviesas 10.

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant