2017 11 23

Nesulaikomo A.Gudaičio pastangos paskendo dėl kvailo komandos draugo sprendimo

Artūras Gudaitis surinko galingą dvigubą dublį ir buvo naudingiausias komandoje, Mantas Kalnietis kalnų nenuvertė, o jų atstovaujama Milano „Olimpia“ namuose po įtemptos kovos 85:86 (21:17, 21:29, 20:20, 23:20) krito prieš Pirėjo „Olympiacos“.
Artūras Gudaitis
Artūras Gudaitis / „Scanpix“/„SIPA“ nuotr.

Rungtynių atomazga tikrai galėjo būti palankesnė Milano krepšininkams, tačiau rungtynių didvyriu tapti užsimanęs Curtis Jerrellsas lemiamos atakos metu nusprendė taip ir neišsiskirti su kamuoliu.

Krepšininkas prašvaistė visas 15 turėtų sekundžių ir šveitė nesuvokiamą tritaškį.

Po šio epizodo komandos draugai klausiamai skėsčiojo rankomis.

Artūras Gudaitis per kiek mažiau nei 22 minutes surinko 19 taškų (6/8 dvit., 7/9 baud. met.), atkovojo 10 kamuolių ir rungtynes baigė su 28 naudingumo balais.

Kitas „Olimpia“ lietuvis Mantas Kalnietis per 22 minutes pelnė 2 taškus, atliko rezultatyvų perdavimą ir kartą prasižengė.

Rezultatyviausias „Olimpia“ gretose buvo Jordanas Theodore'as, kuris pelnė 20 taškų (7/17 met.), tačiau ir jis rungtynių pabaigoje ne kartą lipo į medį.

„Olimpia“: J.Theodore'as 20, A.Gudaitis 19 (10 atk. kam.), V.Micovas 15 (5 rez. perd.), C.Jeffersonas 10.

„Olympiacos“: J.McLeanas 22 (7 atk. kam.), B.Robertsas 18, J.Strelniekas 14 (5 rez. perd.), K.Papanikolaou 11.

Kitose rungtynėse dar vieną puikų sugrįžimą surengė Bambergo „Brose“.

Neseniai 30-ties taškų deficitą prieš „Barcelona“ panaikinę vokiečiai šįkart prieš ketvirtą kėlinį rungtynėse su „Valencia“ dar atsiliko 14 taškų, tačiau lemiamas 10 minučių laimėjo 31:16 ir šventė pergalę 83:82.

Likus dviem sekundėm Ispanijos ekipa pirmavo 82:80, bet Tiboras Pleissas prasižengė prieš iš trijų taškų zonos metusį Ricky Hickmaną.

Šis realizavo visus tris metimus, o Fernando San Emeterio tolimas šūvis su sirena tikslo nepasiekė.

Iš viso nesulaikomas Ricky Hickmanas pelnė 26 taškus (3/4 dvit., 5/8 trit., 5/6 baud. met.) ir surinko 28 naudingumo balus.

„Brose“: R.Hickmanas 26, A.Rubitas 13 (8 atk. kam.), B.Tayloras 10, D.Hackettas ir M.Lo po 9.

„Valencia“: E.Greenas 17, W.Thomasas (6 atk. kam.), S.Van Rossomas ir F.San Emeterio po 12.

Namuose svarbią pergalę iškovojo sunkiai įsibėgėjanti „Barcelona“, kuri 89:67 (22:11, 22:13, 22:20, 23:23) nubloškė Tel Avivo „Maccabi“.

Kovą dėl kamuolių katalonai laimėjo 42:34, taip pat tiksliau atakavo tiek iš dviejų (48 prieš 40 proc.), tiek iš trijų taškų zonos (48 prieš 21 proc.).

Nugalėtojus į priekį tempė 20 taškų pelnęs Petteri Koponenas ir 18 pridėjęs Rakimas Sandersas.

„Barcelona“: P.Koponenas 20, R.Sandersas 18, K.Seraphinas 9 (11 atk. kam.).

„Maccabi“: D.Kane'as 13 (7 atk. kam.), J.Boldenas 10, P.Jacksonas 9.

Paskutinėse vakaro rungtynėse Belgrado „Crvena zvezda“ namuose 81:85 (17:22, 21:25, 19:17, 24:21) nusileido Vitorijos „Baskonia“ ekipai.

Kaip ir praėjusią savaitę Kaune, taip ir šią Belgrade „Baskonia“ gerai pataikė iš toli. Tikslą pasiekė 10 iš 25 tritaškių (40 proc.).

Dvitaškius baskai metė išvis pasakiškai ir pataikė net 22 iš 30 (73 proc.).

Tiesa, aikštės šeimininkai labai brangino kamuolį ir jį prarado vos keturis kartus, tačiau to pergalei neužteko.

„Crvena zvezda“: M.Lessortas 19, O.Dobričius 17, J.Feldeine'as 10, M.Bjelica 9.

„Baskonia“: J.Voigtmannas 17 (8 atk. kam.), T.Shengelia 16, J.Timma 15, M.Janningas 13, R.Beaubois 10.