2023 11 24

Nesustabdomai žaidęs Sh.Larkinas nukalė „Anadolu Efes“ pergalę

Stambulo „Anadolu Efes“ (5-5) pasiekė penktą pergalę Eurolygoje. Erdemo Cano vyrai namuose 100:94 (22:22, 28:23, 14:29, 36:20) įveikė Belgrado „Partizan“ (4-6).
Shane'as Larkinas
Shane'as Larkinas / ZUMAPRESS / Scanpix nuotr.

Pergalę Turkijos komandai nukalė įspūdingas Shane'o Larkino pasirodymas. Amerikietis per 33 minutes pelnė 27 taškus (4/6 dvit., 4/6 trit., 7/7 baud.), atliko 8 rezultatyvius perdavimus, atkovojo ir perėmė po 3 kamuolius bei surinko net 38 naudingumo balus.

Amerikiečiui tik vieno balo pritrūko iki Eurolygos sezono naudingumo rekordo, kurį dalinasi Madrido „Real“ žaidėjai Guerschonas Yabusele ir Facundo Campazzo.

Įdomu tai, kad Sh.Larkinas galėjo apskritai nepasirodyti ant parketo, nes buvo patyręs piršto traumą, o jo komandoje svarstyta netgi apie operaciją. Vis dėlto jos neprireikė ir „Efes“ lyderis sužaidė vieną geriausių karjeros mačų.

12 taškų Sh.Larkinas pelnė vien per ketvirtą kėlinį, kurį „Anadolu Efes“ laimėjo net 36:20.

„Partizan“ buvo perėmęs iniciatyvą po ilgosios pertraukos ir 5 taškų deficitą pavertęs 10 taškų pranašumu, bet ketvirtajame kėlinyje subyrėjo ir neišlaikė dviženklės persvaros.

Pamažu įsibėgėjantis Stambulo klubas laimėjo trejas iš pastarųjų ketverių rungtynių.

„Anadolu Efes“: Shane'as Larkinas 27 (8/12 met., 8 rez. perd., 38 naud. bal.), Darius Thompsonas 18 (7/10 met.), Willas Clyburnas ir Ante Žižičius po 12, Tyrique'as Jonesas 11, Derekas Willisas 10.

„Partizan“: Frankas Kaminsky 24 (10/13 met., 5 kld.), PJ Dozieras 21 (4/7 trit., 5 rez. perd.), Jamesas Nunnally 16 (8 atk. kam.).