Paskutinės akcijos dienos! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.
2023 01 27

„Olimpia“ krachas – D.Motiejūnas ir „Monaco“ įmetė daugiau nei šimtą

Puolimo šou surengęs „Monaco“ (13-8) ir Donatas Motiejūnas pratęsė Milano „Olimpia“ (6-15) kančias šio sezono Eurolygoje.
Donatas Motiejūnas
Donatas Motiejūnas / Imago / Scanpix nuotr.

Namų arenoje žaidęs „Monaco“ triumfavo 101:88 (29:22, 28:28, 23:24, 21:14).

Nors Ettore Messina auklėtiniai garsėja gynyba, šįkart Monake vyko tiesiog puolimo mūšis. Svečiai stengėsi neatsilikti ir po trijų kėlinių komandas dar skyrė tik 6 taškai (80:74).

Vis dėlto „Monaco“ toliau sėkmingai rinko taškus, „Olimpia“ užsikirto ir intrigos pabaigoje nebeliko.

Donatas Motiejūnas prie įspūdingos pergalės per 14 minučių pridėjo 7 taškus (2/3 dvit., 3/3 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 5 pražangas ir surinko 17 naudingumo balų.

Tragišką sezoną tęsiantis Milano klubas pralaimėjo jau 5 susitikimą iš eilės, o „Monaco“ nutraukė dviejų nesėkmių seriją.

„Monaco“: Elie Okobo 19 (7 rez. perd.), Mike'as Jamesas 18 (10 rez. perd.), Johnas Brownas 15, Donta Hallas (8 atk. kam.) ir Jordanas Loydas (3/4 trit.) – po 11, Alpha Diallo 9, Donatas Motiejūnas 7.

„Olimpia“: Timothe Luwawu-Cabarrot 19, Nazas Mitrou-Longas 14, Devonas Hallas ir Deshaunas Thomasas – po 12, Kyle'as Hinesas 10 (5 atk. kam.), Nicolo Melli (4 per. kam.) ir Brandonas Daviesas – po 9.