2019 11 20

„Olimpia“ nutraukė įspūdingą „Maccabi“ seriją, J.Plaza krito Valensijoje

Be traumuoto Artūro Gudaičio priverstas žaisti Milano „Olimpia“ (7-2) klubas antradienio vakarą sugebėjo iškovoti puikią pergalę, Eurolygos 9-ojo turo rungtynėse namuose 92:88 (21:21, 26:21, 24:22, 21:24) pranokęs Tel Avivo „Maccabi“ (6-3).
Luisas Scola
Luisas Scola / „Scanpix“/„SIPA“ nuotr.

Prieš tai Izraelio klubas buvo laimėjęs šešis Eurolygos mačus iš eilės.

Lemiamą spurtą šeimininkai surengė trečio kėlinio pabaigoje, kai Nemanja Nedovičius du kartus pataikė iš toli, o Luisas Scola sumetė baudas.

Tuomet „Olimpia“ įgijo septynių taškų persvarą, o sėkmingą atkarpą pratęsė ir ketvirtojo kėlinio pradžioje, kai spurtavo 5:0.

Nors svečiai rodė atsigavimo ženklus ir pelnė aštuonis taškus be atsako, dar arčiau savęs L.Scola ir Sergio Rodriguezo tempiami šeimininkai oponentų neprisileido.

Pertraukos metu į Milano ekipos palubes iškelti legendinio Italijos krepšininko Dino Meneghino marškinėliai.

„Olimpia“: Luisas Scola 20 (7 atk. kam.), Sergio Rodriguezas 18 (11 rez. perd.), Vladimiras Micovas 13, Nemanja Nedovičius 11.

„Maccabi“: Scottie Wilbekinas 25, Tyleris Dorsey 14, Tarikas Blackas 13 (9 atk .kam.), Nate‘as Woltersas 8.

Iš krizės niekaip nesugeba išbristi Joano Plazos treniruojamas Sankt Peterburgo „Zenit“ (2-7) klubas, 90:94 (16:15, 22:18, 25:24, 27:37) svečiuose apmaudžiai kritęs prieš kitą Eurolygos autsaiderę „Valencia“ (3-6).

Svečiai didžiąją rungtynių dalį turėjo iniciatyvą ir pirmavo, bet sugriuvo ketvirtajame kėlinyje, kurį pralaimėjo dviženkliu skirtumu.

Rungtynių nugalėtojas sprendėsi lemiamomis sekundėmis, o pergalingo metimo autoriumi tapo tritaškį pataikęs Jordanas Loydas.

Buvęs Kauno „Žalgirio“ puolėjas Brockas Motumas Valensijos ekipos gretose žaidė 2 minutes ir pelnė 2 taškus.

„Valencia“: Alberto Abalde 18, Jordanas Loydas 17, Mike'as Tobey 12, Guillemas Vivesas 10.

„Zenit“: Willas Thomasas ir Alexas Renfroe po 17, Gustavo Ayonas 13, Timas Abromaitis 11.

Žaidimų industrijos profesionalus subūrusiems „Wargaming“ renginiams – prestižiniai tarptautiniai apdovanojimai
Namuose drėgna, kaupiasi kondensatas ant langų. Kaip apsaugoti savo namus nuo pelėsio?