2018 04 25

„Olympiakos“ asistento pareiškimas: „Mes stipresni už „Žalgirį“ – žaisime finalo ketverte“

Pirėjo „Olympiakos“ klubas pateko į kritinę padėtį, tačiau tai nesumažino Graikijos klubo pasitikėjimo.
Milanas Tomičius
Milanas Tomičius / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Nors po pralaimėjimo Kaune „Olympiakos“ Eurolygos ketvirtfinalio serijoje iki trijų pergalių atsilieka 1-2, Pirėjo ekipa tiki, kad išsikapstys iš kritinės situacijos.

Skambiais pareiškimais mėtosi „Olympiakos“ vyr. trenerio Ioannio Sfairopoulo asistentas Milanas Tomičius.

„Mes tą patį jau padarėme pernai. Kiekvienas turi prisiimti atsakomybę. Aš visada sakiau, kad mes esame geresnė komanda nei „Žalgiris“. Ir mes būsime finalo ketverte. Štai tuo mes turime tikėti“, – „Sport 24“ radijui sakė 44-erių „Olympiakos“ legenda.

Praėjusį sezoną Eurolygos ketvirtfinalyje „Olympiakos“ irgi atsiliko nuo Stambulo „Anadolu Efes“ 1-2, bet išsikapstė ir triumfavo 3-2.

Šįkart „Žalgiris“ įspaudė graikus į kampą po pergalės antradienį 80:60.

„Neatlikome darbo gynyboje. Be to, prastai skaitėme situacijas puolime. Mes turime žaisti taip, kaip mokame. Ir nesvarbu, žaidžiame išvykoje ar namuose. Turime laimėti kitas rungtynes“, – teigė M.Tomičius.

Kalbėdamas Eurolygos transliuotojams iš Graikijos asistentas pridūrė, kad „Olympiakos“ Kaune pridarė nedovanotinų klaidų.

„Iki pertraukos žalgiriečiai sumetė mums 84 proc. dvitaškių. Nei rotavome, nei ėjome į pagalbas. Po pertraukos taip pat gynėmės prastai ir nesugebėjome pasinaudoti žalgiriečių silpnybėmis, – rungtynes analizavo M.Tomičius. – Žinojome, kaip reikia žaisti, bet viską darėme priešingai.

Na ir kas, kad pralaimėjome 20 taškų skirtumu. Turime pakelti galvas ir laimėti kitą mačą. Tai nieko nereiškia, kad žalgiriečiams šį sezoną pralaimėjome jau 4 rungtynes iš 5. Tai tik statistika, kuri Eurolygos finalo ketverte nebeturės jokios reikšmės.“

Ketvirtasis serijos mačas vyks ketvirtadienį „Žalgirio“ arenoje 20 val.

Šviežia ir kokybiška mėsa: kaip „Lidl“ užtikrina jos šviežumą?
Kaip efektyviai atsikratyti drėgmės namuose ir neleisti jai sugrįžti?