2021 04 01

„Olympiakos“ dominavo Valensijoje: nuo sutriuškinimo išgelbėjo ketvirtas kėlinys

Pirėjo „Olympiakos“ (15-17) šventė užtikrintą pergalę prieš „Valencia“ (17-15) ekipą išvykoje 88:79 (23:19, 21:12, 30:10, 14:38). Nuo sutriuškinimo šeimininkus išgelbėjo tik įspūdingai laimėtas paskutinis kėlinys.

Per pertrauką „Oly“ pirmavo 44:31, o po trijų kėlinių skirtumas buvo jau nepadorus – 74:41.

Vis tik „Valencia“ sugebėjo suversti net 38 taškus per paskutines dešimt minučių ir taip išvengė skaudaus sutriuškinimo.

Saša Vezenkovas pelnė 19 taškų nugalėtojams, Georgios Printezis pridėjo 18 taškų. Abu šie krepšininkai dar sugriebė po 6 atkovotus kamuolius.

„Olympiakos“ pataikė 61 proc. dvitaškių (19/31) ir 30 proc. tritaškių (9/30).

„Valencia“ iš arti atakavo 45 proc. (13/29), iš toli – 42 proc. (14/33) taiklumu.

Pirėjo komanda kovą dėl kamuolių laimėjo 38:34, taip pat atidavė ir daugiau rezultatyvių perdavimų 25 prieš 21. Net 11 kartų komandos draugams asistavo Kostas Sloukas.

„Valencia“: K.Prepeličius 12, F.San Emeterio 11, J.Sastre ir V.Marinkovičius po 10.

„Olympiakos“: S.Vezenkovas 19 (6 atk. kam.), G.Printezis 18 (6 atk. kam.), O.Ellisas 11.