2020 02 20

„Olympiakos“ nukovė ASVEL, bet prarado N.Milutinovą

Ketvirtadienio vakarą dar vieną pergalę Eurolygoje įsirašė Pirėjo „Olympiakos“ (11-14) klubas, namuose 77:68 (20:21, 23:12, 18:17, 16:18) nugalėjęs Vilerbano ASVEL (9-16).
Nikola Milutinovas
Nikola Milutinovas / Getty Images/ Euroleague nuotr.

Graikijos klubas lemtingą spurtą surengė antrajame kėlinyje, kai pirmą kartą rungtynėse įgijo dviženklį pranašumą.

Paleidę savo priešininkus pernelyg toli, Prancūzijos krepšininkai grąžinti intrigos taip ir nepajėgė bei patyrė antrą pralaimėjimą iš eilės.

„Olympiakos“ pergalę apkartino pirmoje rungtynių pusėje gauta Nikolos Milutinovo trauma.

Aukštaūgis žaidė dešimt minučių, tačiau po didžiosios pertraukos aikštėje nepasirodė.

Pirėjo klubo sudetyje vis dar nebuvo naujokų Dwighto Buyckso ir Shawquille‘o McKissico.

„Olympiakos“ Aleksandras Vezenkovas pelnė 15 taškų, Octaviusas Ellisas – 13, Georgios Printezis (5 rez. perd.) ir Wade‘as Baldwinas (7 atk. kam., 5 rez. perd.) po 11.

ASVEL Charlesas Kahudi įmetė 14 taškų, Jordanas Tayloras – 12, Livio Jeanas-Charlesas – 11.

Ekspertai įvertino: ko reikia, kad Lietuvos verslai klestėtų?