2023 10 06

Pablo Laso prie „Bayern“ vairo Eurolygoje debiutavo pergale

11 metų Madrido „Real“ treniravęs Pablo Laso pirmą kartą Eurolygoje stovėjo prie kitos ekipos vairo, o debiutas Miuncheno „Bayern“ klube ispanui praėjo sklandžiai – bavarai laimėjo Vokietijos derbį prieš Berlyno ALBA klubą – 80:68 (19:17, 17:27, 25:7, 19:17).
Serge'as Ibaka
Serge'as Ibaka / Scanpix/IMAGO/Beautiful Sports nuotr.

„Bayern“ pergalę nulėmė įspūdingai sužaistas trečias kėlinys.

Įpusėjus susitikimui ALBA dar mėgavosi 8 taškų persvara (44:36), tačiau „Bayern“ sugrįžo po pertraukos spurtu 14:2 ir perėmė rungtynių kontrolę.

Per trečią mačo atkarpą Miuncheno ekipa pelnė 25 taškus, praleido vos 7 ir į ketvirtą kėlinį žengė su dviženkle persvara (61:51).

Paskutiniame ketvirtyje berlyniečiams priartėti nepavyko ir P.Laso komanda triumfavo.

Nugalėtojų gretose prisistatė ir po daugiau nei dešimtmečio į Eurolygą grįžęs veteranas Serge'as Ibaka. Ilgametis NBA krepšininkas per 18 minučių pelnė 8 taškus (3/4 dvit., 0/1 trit., 2/4 baud.), atkovojo 9 kamuolius ir blokavo 2 metimus, surinkdamas 13 naudingumo balų.

Jis svariai prisidėjo prie to, kad „Bayern“ absoliučiai dominuotų „po lenta“ – šeimininkai kovą dėl kamuolių laimėjo net 49:17, o puolime sugriebė daugiau kamuolių (20) nei ALBA iš viso.

„Bayern“: Sylvainas Francisco 17 (3/6 trit.), Isaacas Bonga 11 (10 atk. kam.), Devinas Bookeris (6 atk. kam.) ir Leandro Bolmaro po 10.

ALBA: Louisas Olinde ir Johannesas Thiemannas po 12, Mattas Thomasas 11.