2018 12 20

Pamatykite ir išgirskite: Šaro keiksmai per minutės pertraukėlę prajuokino komandą

Leo Westermannas po Kauno „Žalgirį“ Stambule ištraukusio tritaškio tapo žvaigžde ir per paskutinį Šarūno Jasikevičiaus susibūrimą.
Šaro žodžiai per minutės pertraukėlę prajuokino komandą
Šaro žodžiai per minutės pertraukėlę prajuokino komandą / Stopkadras

Minutės pertraukėlės metu, kai „Žalgiris“ kišenėje jau laikė pergalę prieš „Daruššafaka“ 75:71, Šaras tėškė linksmą pokštą apie įžaidėją iš Prancūzijos.

Kai L.Westermannas pasitikslino, kokia raidė užrašyta derinių lentoje, sulaukė netikėto Šaro atsako.

„Tai Ulė. Čia – Leo L, ne L, kaip pralaimėtojas. Suknistas Leo! Gerai – W. Jūs laimėjot, prakeiktieji“, – šypsenos nesulaikė pats Šarūnas Jasikevičius.

Aišku, jo žodžiuose buvo daugiau keiksmų.

Žalgiriečiai ėmė kvatoti.

Paskutinė ataka nesusiklostė, bet tai jau nebebuvo svarbu – „Žalgirio“ žaidėjai laimingi šokinėjo „Volkswagen“ arenos centre, su šeštąja pergale kišenėje.

Tuo tarpu vaizdelis iš „Žalgirio“ minutės pertraukėlės paplito po visą Europą.