2019 02 01

„Panathinaikos“ pergalė – su kukliu L.Lekavičium, bet įspūdingu N.Calathesu

Lukas Lekavičius ir Atėnų „Panathinaikos“ (9-12) penktadienio vakarą 88:75 (24:16, 18:21, 19:19, 27:19) namuose pranoko Stambulo „Anadolu Efes“ (13-8), o mačo didvyriu tapo įspūdingas rungtynes sužaidęs veteranas Nickas Calathesas.
Lukas Lekavičius
Lukas Lekavičius / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

L.Lekavičius žaidė tik 5 minutes ir pelnė du taškus, pataikęs vieną dvitaškį iš dviejų bei surinkęs du naudingumo balus.

Užtat N.Calathesas žaidė fantastiškai – pelnė 20 taškų, atliko 13 rezultatyvių perdavimų, atkovojo 8 kamuolius ir surinko 35 naudingumo balus.

Būtent jis ketvirtajame kėlinyje inicijavo savo komandos spurtą, po kurio svečiai jau nebeatsitiesė.

„Panathinaikos“: Nickas Calathesas 20 (13 rez. perd., 8 atk. kam.), DeShaunas Thomas 14 , Seanas Kilpatrickas 13, Jamesas Gistas 11.

„Anadolu Efes“: Rodrigue‘as Beubois 15, Krunoslavas Simonas 14, Tiboras Pleissas 13, Adrienas Moermanas 10.