Paskutinės akcijos dienos! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.
2023 02 23

„Panathinaikos“ traumų virtinė Mariaus Grigonio minučių neišaugino

Atėnų „Panathinaikos“ (8-17) ekipa be septynių žaidėjų atvyko į Milaną, tačiau Graikijos klubo nesėkme 76:78 (21:20, 18:20, 21:24, 16:14) prieš „Olimpia“ (9-15) pažymėtame mače Marius Grigonis vis tiek žaidė vos kelias minutes.

Lentelės dugno ekipų akistata – įnirtinga kova, kurioje nugalėtojas paaiškėjo paskutinėmis sekundėmis.

Atėnų „Panathinaikos“ gynėjas Parisas Lee, likus minutei iki mačo pabaigos, išlygino dvikovos rezultatą, tačiau pergalę lėmė Milano „Olimpia“ gynėjo Billy Barono baudų metimai, kadangi pratęsimą išplėšti galėjęs Dwayne'o Bacono šūvis tikslo nepasiekė.

Tai buvo trečioji Milano krepšininkų pergalė iš eilės, kai nesibaigiančių pokyčių kamuojama „Panathinaikos“ krito ketvirtą kartą iš eilės.

Rezultatyviausiai „Olimpia“ gretose žaidė Kauno „Žalgirį“ dominęs Shabazzas Napieras, kurio sąskaitoje – 16 taškų.

Tik Eurolygos kovose registruojamas Marius Grigonis šioje akistatoje žaidė 4 minutes ir taškų nepelnė.

Trenerį Dejaną Radonjičių atleidusi „Panathinaikos“ ketvirtadienio vakarą madų sostinėje vertėsi be septynių žaidėjų, o tarp iškritusių – ir lietuvis Artūras Gudaitis. Lietuvį iš rikiuotės išėmė Achilo sausgyslės skausmai.

„Olimpia“: Shabazzas Napieras (4/8 trit., 5 rez. perd.) ir Brandonas Daviesas (5 atk. kam., 3 rez. perd.) – po 16, Nicolo Melli 14 (7 atk. kam.), Stefano Tonutas 11.

„Panathinaikos“: Derrickas Williamsas 21, Dwayne'as Baconas 14 (1/7 trit.), Parisas Lee 13 (6 rez. perd.), Georgios Papagiannis 10.