2023 10 12

PAO su M.Grigoniu vos neprisižaidė, bet iškovojo pirmą pergalę Eurolygoje

Atėnų „Panathinaikos“ (1-1) iššvaistė 16 taškų persvarą, bet sugebėjo įsirašyti pirmąją pergalę Eurolygoje šiame sezone. Graikai su Mariumi Grigoniu namuose 78:71 (23:11, 14:19, 17:18, 24:23) įveikė Miuncheno „Bayern“ (1-1).
„Panathinaikos“ – „Bayern“
„Panathinaikos“ – „Bayern“ / Scanpix/dpa/picture-alliance nuotr.

PAO jau nuo pirmų minučių šovė į priekį, kai pirmavo net 10:0, o antrame ketvirtyje jų pranašumas pasiekė net 16 taškų (30:14).

„Bayern“ sugrįžo į rungtynes spurtu 14:2 antrajame kėlinyje, o po 7 taškus iš eilės po ilgosios pertraukos pelniusio buvusio žalgiriečio Nielso Giffey benefiso bavarai atsiliko vos 46:48.

Ketvirtajame kėlinyje atrodė, kad PAO įtvirtins savo pergalę, kai likus 3 minutėms pirmavo 72:59, bet „Bayern“ ir vėl sugrįžo.

Atkarpa 9:0 leido bavarams likus 11 sekundžių priartėti iki 71:74 ir užkurti pirtį OAKA arenoje.

Vis dėlto Jerianas Grantas sumetė baudas, o po netaiklaus varžovų metimo kamuolį atkovojęs Marius Grigonis įkrovė jį iš viršaus ir Atėnų ekipa triumfavo.

Starto penkete rungtynes pradėjęs M.Grigonis žaidė beveik 24 minutes, per kurias įmetė 11 taškų (2/3 dvit., 1/6 trit., 4/4 baud.), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, išprovokavo 6 pražangas ir surinko 13 naudingumo balų.

„Panathinaikos“: Mathiasas Lessort'as 16 (6 atk. kam.), Jerianas Grantas 14, Marius Grigonis 11, Juancho Hernangomezas 10 (6 atk. kam.).

„Bayern“: Leandro Bolmaro 19 (9/12 dvit.), Devinas Bookeris 11 (7 atk. kam.), Isaacas Bonga 10 (6 atk. kam.).