Paskutinės akcijos dienos! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.
2023 02 09

„Partizan“ pergalių seriją pratęsė ir Miunchene

Gerą formą pastaruoju metu Eurolygoje demonstruojantis Belgrado „Partizan“ (13-11) ketvirtadienio vakarą svečiuose 82:71 (19:19, 20:14, 21:12, 22:26) nugalėjo Miuncheno „Bayern“ (9-15) krepšininkus.
Rungtynių akimirka / Euroleague nuotr.

Bavarai laikėsi iki pat antrojo kėlinio pabaigos, tačiau tuomet serbai pelnė septynis taškus be atsako ir įgijo iniciatyvą (40:33).

Iš karto po ilgosios pertraukos „Partizan“ sudavė dar vieną smūgį (58:40) ir likusi rungtynių dalis tapo formalumu.

Nugalėtojus į priekį vedė 19 taškų pelnęs Kevinas Punteris.

Belgrado komanda pastaruoju metu demonstruoja įspūdingą formą ir laimėjo jau ketvirtą Eurolygos mačą iš eilės bei toliau tvirtina savo pozicijas stipriausių aštuonete.

Bavarijos klubas patyrė trečią pralaimėjimą iš eilės ir užima keturioliktą poziciją.

„Partizan“ laimėjo ir pirmąjį komandų tarpusavio susitikimą namuose 83:77.

„Partizan“: Kevinas Punteris 19, Mathiasas Lessortas 16 (7 atk. kam.), Jamesas Nunnally 15, Dante Exumas 11.

„Bayern“: DJ Seeley 11, Corey Waldenas ir Nickas Weileris-Babbas - po 10.