Paryžiaus klubo debiute Eurolygoje – dramatiškas pralaimėjimas R.Giedraičiui

Dramatišką pralaimėjimą debiutinėse Eurolygos rungtynėse patyrė „Paris“ (0-1) ekipa. Prancūzai 77:80 (17:18, 18:25, 23:15, 22:19) nusileido Roko Giedraičio atstovaujamai Belgrado „Crvena zvezda“ (1-0) ekipai.
T.J.Shortsas
T.J.Shortsas / „Scanpix“ nuotr.

Trečiajame kėlinyje serbai turėjo dviženklį deficitą (38:51), tačiau galingai spurtavo ir likus 5,5 minutės iki mačo pabaigos rezultatas jau buvo lygus – 70:70. Tuomet Nikola Kaliničius smeigė tritaškį (73:70), o Luka Mitrovičius pridėjo dvitaškį (75:70).

Netrukus abi komandos apsikeitė taikliais metimais (77:72), o T.J.Shortsas dvitaškiu priartino „Paris“ iki 3 taškų (74:77) likus minutei.

Paryžiaus ekipa turėjo šansą išlyginti rezultatą, tačiau T.J.Shortsas suklydo, o vėliau prasidėjo baudų metimų karuselė. Likus 8 sekundėms iki mačo pabaugos Nadiras Hifi baudomis sumažino skirtumą iki minimalaus (77:78), tačiau likus 3 sekundėms Isaiah Canaanas atsakė tuo pačiu (80:77).

Paryžiaus ekipa dar turėjo šansą, tačiau nespėjo išsimesti tritaškio.

Nugalėtojams R.Giedraitis per 23,5 minutės surinko 5 taškus (1/3 trit., 2/2 baud.), 4 atkovotus kamuolius, 3 pražangas, išprovokuotą pražangą ir 4 naudingumo balus.

„Crvena zvezda“: Nemanja Nedovičius 21 (5/6 trit.), Isaiah Canaanas 14, Nikola Kaliničius (5 atk. kam.) ir Codi Milleris McIntyre’as (6 atk. kam., 7 rez. per.) po 9.

„Paris“: T.J.Shortsas 16 (21 naud.), Nadiras Hifi ir Maodo Lo po 12, Kevarriusas Hayesas 10 (5 atk. kam.).