2021 03 12

Pirėjuje – A.Gudaičio sugrįžimas ir „Žalgiriui“ palanki graikų pergalė

Netikėtą pralaimėjimą Eurolygoje patyrė tiesioginis Kauno „Žalgirio“ konkurentas kovoje dėl patekimo į stipriausių aštuntuką – Sankt Peterburgo „Zenit“ (16-12). Rusijos klubas svečiuose 61:75 (28:15, 13:15, 15:24, 5:21) krito prieš Pirėjo „Olympiakos“ (13-16).
Artūras Gudaitis
Artūras Gudaitis / Getty Images/Euroleague.net nuotr.

Pirmoje rungtynių pusėje Rusijos klubas surengė spurtą 14:0 ir tvirtai laikė rungtynių vadžias savo rankose, tačiau visiškai sugriuvo po pertraukos.

Trečiajame kėlinyje jau graikai spurtavo 10:0 ir grįžo į rungtynes (45:50), o ketvirtajame kėlinyje šou surengė veteranas Vassilis Spanoulis.

Jis per šešias minutes pelnė 10 taškų ir „Oly“ įgijo persvarą, kurios iki paskutinių sekundžių jau nepaleido.

Po traumos į rikiuotę šiame mače sugrįžo Artūras Gudaitis. Jis per 11 minučių pelnė 3 taškus (1/2 dvitaškių 1/1 baudos), atkovojo kamuolį, blokavo 2 varžovų metimus, išprovokavo 2 pražangas, kartą prasižengė ir surinko 6 naudingumo balus.

„Žalgiris“ nuo aštuntoje pozicijoje žengiančio „Zenit“ atsilieka viena pergale ir rusai dar turi rungtynes atsargoje.

„Olympiakos“: Vassilis Spanoulis 16, Aleksandras Vezenkovas ir Shaquielle‘as Mckissicas po 13.

„Zenit“: Kevinas Pangosas 20 (7 rez. perd.), Alexas Poythressas 11 (6 atk. kam.), Mateušas Ponitka 10 (11 atk. kam.).