2021 12 17

Plonesnėmis piniginėmis į Berlyną atvykusios CSKA žvaigždės turėjo vargo su ALBA

Kazanės UNIKS krepšininkų namų tvirtovėje pažeminta ir klubo vadovų piniginių baudų sulaukusi Maskvos CSKA (10-6) komanda iškovojo sunkią pergalę Berlyne. Dimitrio Itoudžio auklėtiniai išvykoje 93:90 (23:21, 25:27, 21:25, 24:17) palaužė Berlyno ALBA (5-11) ekipą.
Marius Grigonis pelnė 9 taškus.
Marius Grigonis pelnė 9 taškus. / Getty Images/Euroleague.net nuotr.

ALBA geriau pradėjo rungtynes (13:5). Šeimininkai dar ir trečio kėlinio pabaigoje turėjo 7 taškų pranašumą (69:62).

Bet CSKA pavyko išlyginti rezultatą ketvirto kėlinio viduryje (82:82) bei geriau sužaisti rungtynių pabaigą.

Aleksejus Švedas taikliai metė baudų metimus, o pratęsimą išplėšti galėję Oscaro da Silvos ir Marcuso Erikssono tritaškiai tikslo nepasiekė.

Pastebimas nugalėtojų gretose buvo ir į Berlyną sugrįžęs Marius Grigonis. Lietuvis prie pergalės prisidėjo 9 taškais (2/3 dvit., 1/2 trit., 2/2 baud.), atkovojo 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir surinko 8 naudingumo balus per 21 minutę.

CSKA klubą į pergalę vedė Johannesas Voightmannas, pelnęs 16 taškų ir blokavęs 3 metimus. Willas Clyburnas pridėjo 15, Aleksejus Švedas – 14, Tornikė Šengelia (10 atk. kam.) ir Joelis Bolomboy'us – po 12 taškų.

ALBA gretose žibėjo Maodo Lo, pataikęs net 6 tritaškius iš 7, išdalinęs 7 rezultatyvius perdavimus ir iš viso surinkęs 26 taškus. Karjeros mačą sužaidęs vokietis surinko net 34 naudingumo balus.

Marcuso Erikssono sąskaitoje – 18 (5/10 trit.), O.da Silvos – 13 taškų.

CSKA trečiadienį namuose 67:88 gavo į kaulus nuo kito Rusijos klubo Kazanės UNIKS. Praraja tarp komandų tose rungtynėse vienu metu siekė net 29 taškus, o tokiu CSKA žvaigždžių pasirodymu nusivylę klubo vadovai, pasak „Sportando“, skyrė finansines bausmes.

CSKA milijonieriams, tarp ir jų ir Mariui Grigoniui, šį mėnesį bus išmokėti 10 proc. mažesni atlyginimai.