Po krepšiais dominavę ASVEL krepšininkai parsiveža pergalę

Vilerbano ASVEL (5-18) pasiekė retą pergalę Eurolygoje. Pierrico Poupeto treniruojama Prancūzijos ekipa išvykoje 76:64 (20:19, 20:10, 19:21, 17:14) įrašė pralaimėjimą Miuncheno „Bayern“ (9-14) krepšininkams.
Joffrey Lauvergne'as
Joffrey Lauvergne'as / Scanpix/MOURAD ALLILI/SIPA nuotr.

Vos penktą pergalę iškovojusios komandos sėkmę didele dalimi nulėmė įtikinamai laimėta kova dėl kamuolių – 40:26. Youssoupa Fall'is ir Mbaye Ndiaye pasiekė dviženklį atkovotų kamuolių skaičių – nusiėmė atitinkamai 13 ir 11.

Tai leido ASVEL išmesti 8 metimais iš žaidimo ir 6 baudų metimais daugiau nei varžovai.

Atitrūko prancūzai antrajame kėlinyje, po kurio pirmavo 40:29, o trečiajame ketvirtyje turėjo net 18 taškų persvarą (49:31).

Carseno Edwardso vedami bavarai buvo priartėję iki vos 4 taškų ketvirtajame kėlinyje (62:66), bet solidžiai likusį laiką gynęsi svečiai užbaigė rungtynes 10:2 ir pasiekė pergalę.

Nepaisant jos, ASVEL su Berlyno ALBA lieka turnyro dugne, o nuo artimiausios komandos Kauno „Žalgirio“ atsilieka trimis pergalėmis.

„Bayern“ su Belgrado „Crvena zvezda“ dalinasi 14-15 vietas.

„Bayern“: Carsenas Edwardsas 21 (5/7 trit.), Sylvainas Francisco 11.

ASVEL: Parisas Lee 21 (6/17 met., 7/7 baud.), Youssoupha Fall'is 16 (13 atk. kam., 28 naud. bal.), Edwinas Jacksonas 13, Mike'as Scottas 12 (6/7 dvit.).