2021 01 22

Po pergalės Belgrade – „Barcelona“ šuolis į pirmąją Eurolygos vietą

Šarūno Jasikevičiaus treniruojama „Barcelona“ (15-6) pakilo į pirmąją Eurolygos vietą. Lyderių sugrįžimo sulaukusi Katalonijos komanda svečiuose 72:60 (21:11, 14:20, 22:12, 13:13) pranoko Belgrado „Crvena zvezda“ (7-14) krepšininkus bei turnyrinėje lentelėje aplenkė šį vakarą pralaimėjimą patyrusią Maskvos CSKA (15-6).
„Barcelona“ ir Šarūnas Jasikevičius
„Barcelona“ ir Šarūnas Jasikevičius / Euroleague.net nuotr.

Tai buvo ketvirtoji „Barcelona“ pergalė Eurolygoje iš eilės. Šaro vyrukai lenkia Rusijos superklubą lentelėje, nes jį įveikė abu kartus šį sezoną.

Serbijos sostinėje „Barcelona“ pirmavo nuo pat pirmos akimirkos.

Staigiai mačo pradžioje įgytas dviženklis pranašumas buvo aptirpęs, tačiau solidžią gynybą demonstravusi Š.Jasikevičiaus komanda trečiajame kėlinyje vėl ėmė bėgti į priekį.

Po mėnesio pertraukos ant Eurolygos parketo sugrįžo pagrindiniai du „Barcelona“ aukštaūgiai – Nikola Mirotičius ir Brandonas Daviesas.

Būtent Kauno „Žalgiryje“ praeityje rungtyniavusio amerikiečio baudų metimai ketvirtajame kėlinyje padidino „Barcelona“ persvarą iki rekordinės 21 taško ribos.

Naudingiausias turnyro krepšininkas N.Mirotičius per 17 minučių ant parketo pasižymėjo 6 taškais ir 8 atkovotais kamuoliais, o B.Daviesas per 15 minučių surinko 9 taškus.

„Barcelona“ komandai pavyko sustabdyti „Crvena zvezda“ lyderį Jordaną Loydą, kuris per 19 minučių pelnė 9 taškus (0/5 trit.) ir surinko 4 efektyvumo balos.

Nors katalonai realizavo vos 2 tritaškius iš 18 (11,1 proc.), tačiau kovą dėl atšokusių kamuolių laimėjo 41:27.

„Crvena zvezda“: Ognjenas Dobričius 11, Jordanas Loydas 9, Corey Waldenas 8.

„Barcelona“: Cory Higginsas 14, Pierre'as Oriola 12, Rolandas Smitas 11, Nickas Calathesas 10.

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant