2020 10 29

Po pergalės Kaune – „Valencia“ krepšininkų nesėkmė Maskvoje

Po dviejų iš eilės pralaimėjimų prieš Berlyno ALBA ir Belgrado „Crvena zvezda“ ekipas Maskvos CSKA (3-3) atsitiesė dvikovoje su „Valencia“ (3-2). Rusijos klubas triumfavo triumfavo 84:75 (17:16, 27:19, 18:23, 22:17).
Mike'as Jamesas
Mike'as Jamesas / Euroleague.net nuotr.

Antrąjį ketvirtį CSKA pradėjo spurtu 15:0 bei įgijusi 12 taškų persvarą iki mačo pabaigos buvo priekyje.

Mike'as Jamesas iki ilgosios pertraukos buvo sunkiai sustabdomas, pelnęs 15 taškų, tačiau per likusius du ketvirčius sukrapštė vos vieną taiklų dvitaškį, prametęs visus tris tolimus metimus.

Prieš lemiamą kėlinį CSKA persvara siekė 4 taškus. Johannesas Voigtmannas smeigė tritaškį, Willas Clyburnas pridėjo dar vieną, o CSKA ėmė jaustis laisviau.

Nugalėtojai šiame mače suklydo 6 kartus, svečiai – 12. CSKA krepšininkai iš toli pataikė 12 tolimų metimų (37,5 proc.), „Valencia“ – 26,7 proc.

Kitą savaitę Maskvos klubas vyks į Atėnus, kur susikaus su „Panathinaikos“, tuo metu „Valencia“ namuose priims Milano „Olimpia“ vyrukus.

CSKA: Mike'as Jamesas 17 (5 rez. perd.), Willas Clyburnas 15, Darrunas Hilliardas 12, Johannesas Voigtmannas 11, Tornikė Šengelija 10.

„Valencia“: Nikola Kaliničius 15, Louisas Labeyrie 10, Bojanas Dubljevičius 9.

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant