Po pergalės namuose – Šaro pagyros sirgaliams ir pasakojimas apie pokalbį rūbinėje

Šarūnas Jasikevičius buvo patenkintas komandos pasirodymu Eurolygos rungtynėse namuose, kuriose Stambulo „Fenerbahče“ 88:75 nugalėjo Bolonijos „Virtus“.
Šarūnas Jasikevičius
Šarūnas Jasikevičius / Scanpix/IMAGO/Seskim Photo TR nuotr.

„Sveikinu žaidėjus ir sirgalius, – spaudos konferenciją pradėjo Šaras. – Labai noriu padėkoti žmonėms, kurie sukūrė nuostabią atmosferą sausakimšoje arenoje.

Pirmoje pusėje beprotiškai rinkome taškus, tuo aspektu buvome geri, tačiau tokie nebuvome gynyboje.

Kalbėjomės per pertrauką rūbinėje, kad visur žingsniu atsiliekame nuo varžovų, o antroje rungtynių pusėje vaizdas pasikeitė. O ypač trečiajame kėlinyje.

Pavyko sustabdyti varžovus, rinkti taškus dėl geros gynybos. Pakeitėme rungtynes gynyba ir sugebėjome laimėti.“

Ši pergalė „Fenerbahče“ komandai leido atsitiesti po pralaimėjimo 75:98 Kaune prieš „Žalgirį“ prieš savaitę.

Kitas Eurolygos rungtynes sausio 30-ąją Š.Jasikevičiaus auklėtiniai žais išvykoje su VIlerbano ASVEL.