2020 12 15

Prieš išvyką į Kauną – dar vienas slogus „Fenerbahče“ pasirodymas

Ketvirtadienio rungtynes su Kauno „Žalgirio“ (7-7) krepšininkais Stambulo „Fenerbahče“ (5-9) pasitiks niūriomis nuotaikomis. Lietuvio Edgaro Ulanovo atstovaujama Turkijos ekipa savo tvirtovėje 71:79 (25:26, 10:18, 13:24, 23:11) krito prieš Milano „Olimpia“ (8-5).

Tai antras „Fenerbahče“ pralaimėjimas Eurolygoje iš eilės. Praėjusią savaitę Stambulo krepšininkai triuškinamai 63:89 nusileido Berlyno ALBA ekipai iš Vokietijos. Per pastarąsias septynerias rungtynes „Fenerbahče“ iškovojo vos 1 pergalę.

Bet rezultatas švieslentėje neatspindi dvikovos tėkmės Stambule.

Šeimininkai rungtynėse laikėsi tik tolimų metimų pagalba. Igorio Kokoškovo kariauna iki ilgosios pertraukos įsmeigė 8 tritaškius iš 12 (66,7 proc.), tačiau vis tiek buvo atsiliekančiųjų vaidmenyje – 35:44.

Antroje susitikimo pusėje „Fenerbahče“ pataikė 2 iš 9 tritaškių.

Luigi Datomes tolimas metimas į buvusios komandos krepšį su trečiojo kėlinio sirena padidino „Olimpia“ persvara iki 20 taškų. Tai buvo rekordinis Ettores Messinos auklėtinių atotrūkis.

Ketvirtajame kėliniai svečiai iš Milano užklimpo, per šešių minučių atkarpą pelnę vos 2 taškai. Šią tylą nutraukė vidurio puolėjas Kalebas Tarczewskis, užbaigęs „Fenerbahče“ svajones sukurti stebuklingą sugrįžimą.

„Fenerbahče“ suklydo daugiau kartų (17), nei atliko rezultatyvių perdavimų (16).

Edgaras Ulanovas nesėkme paženklintame mače žaidė 16 minučių, pelnė 3 taškus (0/1 dvit., 1/1 trit.), atliko 2 rezultatyvius perdavimus, suklydo 2 kartus, kartą prasižengė ir surinko 1 efektyvumo balą.

„Olimpia“ gretose rezultatyvumu išsiskyrė buvęs žalgirietis Zachas LeDay, surinkęs 17 taškų.

Rungtynės Kaune tarp „Žalgirio“ ir „Fenerbahče“ komandų – ketvirtadienį 20 val.

„Fenerbahče“: DyShawnas Pierre'as 14, Danilo Barthelis 13, Nando De Colo 12, Leo Westermannas 10.

„Olimpia“: Zachas LeDay 15, Kevinas Punteris 13, Luigi Datome ir Shavonas Shieldsas – po 10.

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant