2022 02 02

Prieš išvyką į Kauną UNIKS netikėtai sutraiškyta Berlyne

Jau penktadienį į Kauną atvyksianti Kazanės UNIKS (12-10) ekipa prieš kelionę į Lietuvą gavo skaudžią pamoką Berlyne. Velimiro Perasovičiaus auklėtiniai „Mercedes Benz“ arenoje 53:81 pripažino vienos iš Eurolygos autsaiderių ALBA (7-15) pranašumą.
Mario Hezonja
Mario Hezonja / Getty Images/Euroleague.net nuotr.

Tai jau trečias UNIKS pralaimėjimas iš eilės. Prieš tai Tatarstano ekipa nusileido ir Madrido „Real“ bei Maskvos CSKA klubams.

Nepaisant to, UNIKS išlieka pirmajame Eurolygos aštuonete ir užima septintąją vietą.

Šį kartą V.Perasovičiaus komanda neturėjo jokių šansų laimėti.

ALBA su kiekvienu kėliniu vis tolo, o trečio ketvirčio pabaigoje triuškino kur kas aukščiau turnyrinėje lentelėje esančią ekipą net 53:30.

Paskutiniame kėlinyje UNIKS dar bandė artėti, bet sugebėjo sumažinti skirtumą tik iki 17 taškų (40:57), o galiausiai vienu metu atsiliko net 30 taškų skirtumu (51:81).

Neįtikėtinai prastas rungtynes Berlyne sužaidė vienas UNIKS lyderių Isaiah Canaanas. Po 13,7 taško šį sezoną renkantis gynėjas prieš ALBA įmetė tik 5 taškus (1/8 dvit., 0/7 trit., 3/3 baud.), gavo 2 blokus, prasižengė keturis sykius ir surinko -12 naudingumo balų.

Berlyno ekipai ši pergalė leido lentelėje pasivyti Vitorijos „Baskonia“. Dabar šios komandos dalinasi 15-16 vietas ir lenkia Atėnų „Panathinaikos“ (5-16) bei Kauno „Žalgirio“ (3-17) klubus.

Primename, kad UNIKS ir „Žalgirio“ rungtynės Kaune penktadienį prasidės 20 valandą. Pirmąsias tarpusavio komandų rungtynes Kazanėje gruodį 66:53 laimėjo UNIKS.

ALBA: Maodo Lo 16, Jaleenas Smithas 14, Luke'as Sikma 10 (9 atk. kam., 24 naud. bal.).

UNIKS: Lorenzo Brownas 12, Tonye Jekiri 10 (11 atk. kam.).