2021 01 27

Prieš mačą su „Žalgiriu“ – keistas Duško sprendimas ir „Baskonia“ nesėkmė Prancūzijoje

Būsima Kauno „Žalgirio“ varžovė lietuviškoji Vitorijos „Baskonia“ (9-13) patyrė ketvirtąjį pralaimėjimą Eurolygoje iš eilės. Ispanijos ekipa Prancūzijoje 77:83 (26:17, 20:18, 7:23, 24:25) nusileido Vilerbano ASVEL (8-14) krepšininkams.
Rokas Giedraitis
Rokas Giedraitis / Euroleague.net nuotr.

Vitorijos komanda iki ilgosios pertraukos kontroliavo situaciją ir po dviejų kėlinių pirmavo 46:35, tačiau viskas apsivertė trečiajame kėlinyje, kurį ASVEL laimėjo net 23:7.

Pagreitį pagavę Vilerbano krepšininkai įpusėjus ketvirtajam kėliniui pirmavo jau 12 taškų persvara ir iškovojo antrąją pergalę Eurolygoje iš eilės.

Vyriausiasis „Baskonia“ treneris Duško Ivanovičius ėmė įdomaus sprendimo. Paskutines dešimt rungtynių starto penkete pradėjęs Tadas Sedekerskis į aikštelę pirmą kartą „Astroballe“ arenoje buvo mestas vos 35-ąją rungtynių minutę, kai baskų atsilikimas siekė 11 taškų.

Svečiai buvo priartėję per 5 taškus, bet tuomet dvi atakas sėkmingai užbaigė ASVEL įžaidėjas Norrisas Cole'as.

23-ejų lietuvis per 5 minutes atkovojo 1 kamuolį ir surinko 1 naudingumo balą.

Rokas Giedraitis ant parketo praleido 31 minutę, daugiausiai tarp visų „Baskonia“ žaidėjų, pelnė 13 taškų (2/4 dvit., 1/4 trit., 6/6 baud.), atkovojo 2 kamuolius ir surinko 13 naudingumo balų.

Rungtynės tarp „Žalgirio“ ir „Baskonia“ komandų Vitorijoje – penktadienį 22 val.

ASVEL: Davidas Lighty 21, Norrisas Cole'as 20, Williamas Howardas 10.

„Baskonia“: Alecas Petersas 15, Rokas Giedraitis 13, Achille Polonara ir Youssoupha Fallas - po 11.

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant