2019 12 20

Prieš mūšį su „Žalgiriu“ – „Bayern“ nesėkmė prieš „Barcelona“

Pergalingą žygį Eurolygoje „Barcelona“ (12-3) pratęsė Bavarijoje. Svetislavo Pešičiaus auklėtiniai Miunchene 77:67 (20:16, 19:9, 17:20, 21:22) įveikė „Bayern“ (6-9) krepšininkus bei pagal pergalių ir pralaimėjimų balansą susilygino su pirmoje vietoje esančiais Stambulo „Anadolu Efes“ ir Madrido „Real“ klubais.
Brandonas Daviesas
Brandonas Daviesas / Euroleague.net nuotr.

Ketvirtąją pergalę paeiliui iškovoję katalonai nutraukė dviejų „Bayern“ pergalių seriją.

Po savaitės Miunchene svečiuosis ir Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai, esantys gilioje devynių pralaimėjimų duobėje.

Dažnai klydę aikštelės šeimininkai šio vakaro rungtynėse klimpti ėmė antrajame ketvirtyje, kurį pralaimėjo 9:19. „Barcelona“ į ilgąją pertrauką nusinešė 14 taškų persvarą – 39:25.

Katalonų pranašumas trečiojo kėlinio starte šoktelėjo iki 18 taškų (46:28), o žaidimo kontrolę jie išlaikė iki pat dvikovos pabaigos.

Pralaimėjimu pažymėtame mače „Bayern“ suklydo 18 kartų, „Barcelona“ – 13.

Naudingiausiu mačo žaidėju tapo puolėjas Adamas Hanga, atlikęs dvigubą dublį. Vengras pelnė 10 taškų, atliko 10 rezultatyvių perdavimų, atkovojo 5 ir perėmė 2 kamuolius, surinko 23 naudingumo balus.

Brandonas Daviesas šiame mače žaidė 21 minutę, pelnė 13 taškų (6/7 dvit., 1/2 baud.) bei atkovojo 4 ir perėmė 2 kamuolius, 3 kartus suklydo, blokavo 3 metimus, surinko 18 naudingumo balų.

„Bayern“: Paulas Zipseris 19 (4/4 trit.), Vladimiras Lučičius 11, Leonas Radosevičius 10.

„Barcelona“: Cory Higginsas 16, Nikola Mirotičius 14 (9 atk. kam.), Brandonas Daviesas 13, Adamas Hanga 10 (5 atk. kam., 10 rez. perd.).