Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!
2018 12 14

Principiniam varžovui – dūris į paširdžius: F.Campazzo smeigė iš savo aikštės pusės

Madrido „Real“ ketvirtadienio vakarą gan nesunkiai 92:65 susitvarkė „El Clasico“ mūšyje prieš „Barcelona“ ekipą, o madridiečiams tokią pergalę iškovoti padėjo ir neįtikėtinas Facundo Campazzo metimas.
Facundo Campazzo
Facundo Campazzo / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Argentinietis kamuolį gavo savo aikštės pusėje, tačiau iki antrojo kėlinio pabaigos buvo likusios vos kelios sekundės.

F.Campazzo švystelėjo kamuolį nuo beveik nuo galinės linijos ir pataikė nuo lentos.

Madrido publika pašėlo, o argentinietis su komandos draugais besidžiaugdamas nubėgo į rūbinę.

Po šio metimo į pertrauką komandos iškeliavo „Real“ ekipai užtikrintai pirmaujant 53:30.

Iš viso F.Campazzo pergalingose rungtynėse per 23 minutes pelnė 7 taškus (2/3 dvit., 1/5 trit), atkovojo 2 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Šviežia ir kokybiška mėsa: kaip „Lidl“ užtikrina jos šviežumą?
Kaip efektyviai atsikratyti drėgmės namuose ir neleisti jai sugrįžti?