2022 01 28

Principiniame vokiečių mūšyje – sunki „Bayern“ pergalė

Vokietijos komandos Miuncheno „Bayern“ ir Berlyno ALBA stojo į kovą Eurolygos mūšyje penktadienio vakarą. Bavarijoje vykusiame mače šeimininkai paskutiniajame kėlinyje įrodė pranašumą 62:56 (16:16, 10:8, 15:20, 21:12).
Vladimiras Lučičius
Vladimiras Lučičius / nuotr. „Getty Images"/euroleague.net

Šiose rungtynėse buvo ir lietuviškas akcentas – joms teisėjavo Gytis Vilius.

Likus žaisti mažiau nei dvi minutes, „Bayern“ pirmavo vos tašku (53:52), bet tuomet surengė spurtavo 7:0 ir varžovams laiko pasivyti nebeliko.

Miuncheno komandoje rezultatyviausias buvo Vladimiras Lučičius, pelnęs 19 taškų. Jis vienintelis peržengė dviženklę pelnytų taškų ribą nugalėtojų sudėtyje.

ALBA komandai po 13 taškų surinko Maodo Lo ir Jaleenas Smithas.

Berlyno ekipa suklydo net 19 kartų, Miuncheno vyrai prarado 17 kamuolių. ALBA kovą dėl kamuolių laimėjo 36:33.

Abi komandos nespindėjo taiklumu. „Bayern“ pataikė 49 proc. dvitaškių (18/37) ir 29 proc. tritaškių (6/21). ALBA iš arti atakavo 40 proc. (14/35), iš toli – 32 proc. (6/19) tikslumu.

„Bayern“: V.Lučičius 19 (8 išpr. praž.), C.Waldenas ir Ž.M.Šiško po 9, N.Weileris-Babbas, D.Thomasas ir A.Rubitas po 6.

ALBA: M.Lo ir J.Smithas po 13, B.Lammersas 9.