2019 10 29

Puikaus R.Giedraičio nepakako: lietuvių akistatoje džiaugėsi A.Gudaitis

Pirmąjį sezoną Eurolygoje žaidžiantis Rokas Giedraitis dar sykį driokstelėjo rezultatyvumu, tačiau sėkmingo jo žaidimo Berlyno ALBA klubo pergalei neužteko. Vokietijos sostinės klubas namuose dramatiškai 78:81 (18:17, 15:9, 17:27, 28:28) nusileido Artūro Gudaičio atstovaujamai Milano „Olimpia“ ekipai.
Rokas Giedraitis
Rokas Giedraitis / Euroleague.net nuotr.

R.Giedraitis pralaimėjusiųjų gretose buvo vienas rezultatyviausių – lietuvis per 29 minutes pelnė 18 taškų (2/6 dvit., 4/7 trit., 2/2 baud.), atkovojo 6 ir perėmė 3 kamuolius bei surinko 20 naudingumo balų.

Pagal rezultatyvumą jis nusileido tik geriausias sezono rungtynes sužaidusiam Peytonui Sivai, kuris pelnė 20 taškų.

A.Gudaitis Milano komandoje žaidė 20 minučių, per kurias pelnė 5 taškus (2/4 dvit., 1/1 baud.), atkovojo 5 kamuolius, blokavo vieną varžovo metimą ir surinko 8 naudingumo balus.

Tarp naudingiausių nugalėtojų gretose buvo po traumos pirmąsias rungtynes Eurolygoje žaidęs Nemanja Nedovičius. Serbas pirmaisiais taškais pasižymėjo tik trečiojo kėlinio pabaigoje, tačiau iš viso į Berlyno ekipos krepšį spėjo įskraidinti 4 tolimas bombas iš 7 mėginimų bei surinko 12 taškų.

Milano komandai tai buvo ketvirtoji pergalė iš eilės, tuo tarpu ALBA pralaimėjo ketvirtąsyk paeiliui.

ALBA: Peytonas Siva 20 (3/8 trit., 9/9 baudos), Rokas Giedraitis 18 (4/7 trit.), Luke’as Sikma 9.

„Olimpia“: Sergio Rodriguezas 17, Luisas Scola 14, Nemanja Nedovičius 12 (4/7 trit.).