Puikus M.Grigonis su PAO apkartino N.Mirotičiaus sugrįžimą

Marius Grigonis ir toliau demonstruoja puikią formą, o jo vedamas Atėnų „Panathinaikos“ (15-9) trečiadienį Eurolygoje iškovojo dar vieną pergalę, namuose 79:62 (21:16, 23:12, 13:13, 22:21) susitvarkęs su Milano „Olimpia“ (10-14).
Jerianas Grantas ir Marius Grigonis
Jerianas Grantas ir Marius Grigonis / „Scanpix“/„SIPA“ nuotr.

PAO ekipoje M.Grigonis buvo rezultatyviausias žaidėjas ir per 32 minutes pelnė 15 taškų (4/4 dvit., 2/3 trit., 1/1 baud.), atkovojo 3 kamuolius, perėmė kamuolį ir surinko 18 naudingumo balų.

Į Italijos ekipos gretas sugrįžo nuo lapkričio pabaigos Achilo traumą besigydęs Nikola Mirotičius, tačiau svečių tai neišgelbėjo.

Aukštaūgis per 15 minučių pelnė 11 taškų (1/2 dvit., 2/5 trit., 3/4 baud.), atkovojo du kamuolius ir surinko 7 naudingumo balus.

Apčiuopiamą persvarą graikai įgijo dar iki pertraukos, o antroje pusėje ramiai kontroliavo rungtynes.

PAO laimėjo penkerias iš pastarųjų šešerių Eurolygos rungtynių ir taikosi į pirmąjį trejetą.

Italijos klubas pralaimėjo trečią kartą per keturis pastaruosius mačus ir tėra tryliktas.

Kitas rungtynes Atėnų klubas žais Kaune su „Žalgiriu“.

„Panathinaikos“: Marius Grigonis 15 (6/7 metimai), Mathiasas Lessortas (7 atk. kam.) ir Juancho Hernangomezas po 12, Kendrickas Nunnas (5 rez. per.) ir Panagiotis Kalaitzakis – po 10, Jerianas Grantas 9 (8 rez. per.).

„Olimpia“: Shabazzas Napieras 16 (2/7 trit.), Nikola Mirotičius 11, Devonas Hallas 7, Rodney McGruderis, Kyle’as Hinesas ir Alexas Poythressas – po 6.