2019 12 05

Puolimo grožis: F.Campazzo vijosi rekordą, o „Valencia“ neatsilaikė prieš „Real“ uraganą

Madrido „Real“ komanda buvo stipresnė dviejų Ispanijos ekipų dvikovoje. „Karališkasis“ klubas namuose sužaidė reto rezultatyvumo rungtynes ir 111:99 (30:29, 23:20, 27:21, 31:29) nugalėjo „Valencia“ kariauną.
Madrido „Real“
Madrido „Real“ / nuotr. „Getty Images“/euroleague.net

„Real“ šiose rungtynėse pataikė net 59 proc. tritaškių (17/29) ir 60 proc. dvitaškių (21/35).

Vien per pirmąjį kėlinį Madrido ekipa pelnė net 30 taškų, o paskutinę sekundę gražiu metimu pasižymėjo Facundo Campazzo.

Įspūdinga buvo ir trečiojo kėlinio atomazga, kai tritaškį su sirena pataikė Jaycee Carrollas.

„Valencia“ taiklumu irgi nesiskundė: tikslą pasiekė 53 proc. dvitaškių (21/40) ir 43 proc. tritaškių (12/28).

Nugalėtojams 18 taškų pelnė Anthony Randolphas, pataikęs 4 tritaškius iš 5.

F.Campazzo išdalino net 17 rezultatyvių perdavimų, o tai – trečias rezultatas Eurolygos istorijoje. Rekordas priklauso Stefanui Jovičiui, kuris 2015-siais per rungtynes buvo atlikęs 19 perdavimų.

Abi komandos šiame susitikime suklydo tik po 8 kartus.

„Real“: A.Randolphas 18 (4/5 trit.), F.Causeuras 16 (4/6 trit.), T.Thompkinsas 14 (3/3 trit.), J.Carrollas ir W.Tavaresas po 12, J.Mickey 10.

„Valencia“:J.Loydas 21 (5 rez. perd.), M.Tobey 20, B.Dubljevičius 17.

Namuose drėgna, kaupiasi kondensatas ant langų. Kaip apsaugoti savo namus nuo pelėsio?