2023 10 26

R.Giedraičio „Crvena zvezda“ apmaudžiai sudegė karštame Belgrado derbyje

Eurolygos ketvirtadienio vakaras prasidėjo įspūdingu Belgrado derbiu, kuriame namuose žaidęs „Partizan“ dramatiškai 88:86 pranoko „Crvena zvezda“ ekipą, kuriai atstovauja Rokas Giedraitis.
Rokas Giedraitis
Rokas Giedraitis / Euroleague nuotr.

Įpusėjus dvikovai rezultatas buvo lygus, bet geriau trečią kėlinį sužaidusi „Crvena zvezda“ sugebėjo pavojingai atitrūkti ir prieš lemiamą kėlinį turėjo 10 taškų pranašumą (65:55).

Visgi lemiamomis akimirkomis iniciatyvos ėmėsi Aleksa Avramovičius. „Partizan“ lyderis žaidė drąsiai, sugebėjo atstatyti pusiausvyrą, o galiausiai likus žaisti kiek daugiau nei minutei pataikė ir tritaškį, kuris suteikė šeimininkams 3 taškų pranašumą (73:70).

Kitoje aikštės pusėje protingai sužaidęs Milošas Teodosičius, mesdamas tritaškį, išprovokavo Ognjeno Jaramazo pražangą, bet veteranas pataikė tik vieną baudą iš trijų ir „Partizan“ pergalės jau neišleido.

18 minučių aikštėje praleidęs Rokas Giedraitis pelnė 8 taškus ir atkovojo 2 kamuolius.

Šiose rungtynėse dirbo Lietuvos teisėjas Gytis Vilius.

Prie „Crvena zvezda“ vairo šiame mače debiutavo Ioannis Sfairopoulas, neseniai pakeitęs Duško Ivanovičių.

„Partizan“ tai buvo antra pergalė šį sezoną, „Crvena zvezda“ lieka su vieninteliu tašku.

„Partizan“: Aleksa Avramovičius 14, Zachas LeDay’us 13, Ognjenas Jaramazas 12, Frankas Kaminsky 11.

„Crvena Zvezda“: Joelis Bolomboy’us 16, Shabazzas Napieras 14, Adamas Hanga ir Yago Dos Santosas – po 11, Luka Mitrovičius (8 atk. kam.) ir Rokas Giedraitis po 8.