2023 11 24

R.Giedraitis ir jo komanda liko bejėgiai prieš kosminį vokiečio žaidimą

Belgrado „Crvena zvezda“ (3-7) ir toliau neranda kelio į pergales Eurolygoje. Roko Giedraičio atstovaujama ekipa nesulaikė Maodo Lo ir namuose 71:93 (19:20, 20:18, 17:25, 15:30) nusileido Milano „Olimpia“ (4-6) ekipai.
Maodo Lo
Maodo Lo / Scanpix/IPA/SIPA nuotr.

Nugalėtojų gretose karjeros rungtynes sužaidęs vokietis M.Lo surengė vieną įspūdingiausių pasirodymų šį sezoną.

Gynėjas per 33 minutes pelnė net 32 taškus (4/7 dvit., 6/7 trit., 6/6 baud.), atkovojo 4 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 38 naudingumo balus.

Naudingiau šį sezoną yra žaidę tik Guerschonas Yabusele ir Facundo Campazzo iš Madrido „Real“ (39 naud. bal.), o tokio paties naudingumo pasirodymą surengė dar ir Shane'as Larkinas iš Stambulo „Anadolu Efes“.

Vokietis įspūdingiausiai siautėjo ketvirtajame kėlinyje, per kurį sukratė 12 taškų, o jo komanda ketvirtį laimėjo dvigubai – 30:15.

R.Giedraitis pralaimėjusios komandos gretose per 29 minutes pelnė 7 taškus (2/2 dvit., 1/4 trit.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, po sykį suklydo ir prasižengė bei surinko 8 naudingumo balus.

„Crvena zvezda“: Dejanas Davidovacas 18 (4/4 dvit., 3/5 trit., 6 atk. kam.), Nemanja Nedovičius 16 (6/15 met.), Luka Mitrovičius 11.

„Olimpia“: Maodo Lo 32 (6/7 trit., 38 naud. bal.), Shavonas Shieldsas 19 (4/5 trit.), Nicolo Melli 11.