2021 12 22

R.Giedraitis ir T.Sedekerskis susirgo – „Baskonia“ Miunchene kovos be lietuvių

Vitorijos „Baskonia“ (5-11) šią savaitę Eurolygoje turės verstis be abiejų lietuvių.
Rokas Giedraitis ir Tadas Sedekerskis
Rokas Giedraitis ir Tadas Sedekerskis / Getty Images/Euroleague.net nuotr.

Rokas Giedraitis, Tadas Sedekerskis ir latvis Artūras Kurucas susirgo gripu ir neišvyko kartu su komanda į Vokietiją.

„Baskonia“ ketvirtadienį išvykoje žais su Miuncheno „Bayern“ (7-9) klubu.

Vos dvi pergales per paskutines 11 rungtynių Eurolygoje iškovojusi Vitorijos ekipa užima tik 16 vietą.

R.Giedraitis per 29 minutes (daugiausia komandoje) šį sezoną Eurolygoje renka po 10,8 taško (antras rezultatas komandoje) ir 11,8 naudingumo balo.

T.Sedekerskio statistika – 5,1 taško, 5,4 atkovoto kamuolio ir 8,6 naudingumo balo per 21 minutę.