2022 02 04

R.Giedraitis prišaudė tritaškių, bet iš duobės išlipo „Olympiakos“

Vitorijoje šį vakarą susidūrė dvi komandos, turėjusios keturių pralaimėjimų serijas. Rungtynes laimėjo Pirėjo „Olympiakos“ (13-9) krepšininkai, 72:62 (18:13, 14:16, 18:15, 22:18) įveikę „Baskonia“ (7-16) ekipą.
Kostas Sloukas
Kostas Sloukas / Getty Images/Euroleague.net nuotr.

Sėkmingai sezoną pradėjusi ir po pirmojo rato netgi pirmajame Eurolygos ketverte buvusi „Olympiakos“ ekipa pastaruoju metu neišbrido iš nesėkmių liūno ir nusileido Stambulo „Fenerbahče“, Tel Avivo „Maccabi“, Belgrado „Crvena zvezda“ ir Madrido „Real“ komandoms.

Vis dėlto baskų krašte graikams pagaliau pavyko nutraukti nesėkmingą seriją.

Įtvirtinti pergalę „Olympiakos“ pavyko tik pačioje rungtynių pabaigoje. Likus trims minutėms rezultatas dar buvo lygus (60:60), bet Tyleris Dorsey pataikė du tritaškius, taškus pelnė ir Sasha Vezenkovas, o svečiai iš Pirėjo spurtavo 10:0 ir nepaliko abejonių, kas laimės.

Rokas Giedraitis baskų gretose per 24,5 minutės pelnė 12 taškų (0/3 dvit., 4/6 trit.), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, trissyk suklydo, du kartus prasižengė ir surinko 6 naudingumo balus.

Getty Images/Euroleague.net nuotr./Rokas Giedraitis

Tadas Sedekerskis buvo registruotas rungtynėms, bet nuo suolo Vitorijos komandoje nepakilo. Kokia to priežastis – kol kas neaišku, nes dar prieš kelias dienas lietuvis Eurolygos rungtynėse žaidė.

Ši pergalė leido graikams pasivyti Maskvos CSKA – abi komandos dalinasi 5-6 vietas. Baskai su Berlyno ALBA dalinasi vos 15-16 pozicijas.

„Baskonia“: Alecas Petersas 18 (8/9 metimai, 7 atk. kam., 23 naud. bal.), Rokas Giedraitis 12 (4/6 trit.) Stevenas Enochas 9.

„Olympiakos“: Tyleris Dorsey 17, Sasha Vezenkovas 15, Thomasas Walkupas (4 per. kam.) ir Kostas Papanikolaou (4/4 trit.) po 12.