R.Jokubaitis vėl surinko dviženklį naudingumą, bet „Barcelona“ krito Milane

Siaubingai pirmoje mačo pusėje atrodžiusi Roko Jokubaičio atstovaujama „Barcelona“ (15-8) išvykoje 70:74 (12:23, 16:24, 21:10, 21:17) antrą kartą šį sezoną nusileido Milano „Olimpia“ (10-13) komandai.
Rokas Jokubaitis
Rokas Jokubaitis / ZUMAPRESS / Scanpix nuotr.

Po dviejų pralaimėjimų iš eilės Milano „Olimpia“ sugrįžo į pergalių kelią nukaudama vieną iš Eurolygos lyderių „Barcelona“ klubą.

Ettore Messinos auklėtiniai svarbiausius smūgius svečiams iš Ispanijos sudavė pirmoje susitikimo pusėje – dizaineriai uždarė pirmąjį ketvirtį atkarpa 11:0 ir perėmė susitikimo kontrolę į savo rankas, o 19-ąją susitikimo minutę Milano ekipos pranašumas jau buvo triuškinantis – 45:25.

Galingas Jano Vesely žaidimas trečiajame kėlinyje buvo leidęs „Barcelona“ komandai priartėti per vienženklį skirtumą (44:51).

Likus 2 minutėms iki susitikimo pabaigos, Jabari Parkeris baudų metimais „Olimpia“ pranašumą prikirpo iki 5 taškų, tačiau stebuklo sukurti Katalonijos ekipai nepavyko.

Rokas Jokubaitis per 23 minutes pelnė 4 taškus (2/5 dvit.), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, surinko 11 naudingumo balų.

Tai – antras iš eilės lietuvio dviženklio naudingumo mačas Eurolygoje. Praėjusią savaitę 74:98 „Barcelona“ nesėkme pasibaigusiame mače Stambule prieš vietos „Anadolu Efes“ įžaidėjas užfiksavo 13 efektyvumo balų rodiklį.

Iki tol per 18 mačų R.Jokubaitis šią ribą buvo pasiekęs vos kartą.

Po šios pergalės nuo įkrintamųjų zonos „Olimpia“ atsilieka per 2 pergales, o iki reguliaraus sezono pabaigos liko 11 rungtynių. „Barcelona“ su Bolonijos „Virtus“ dalijasi 2-3 vietomis.

„Olimpia“: Shavonas Shieldsas 23 (5 atk. kam., 5 rez. perd.), Rodney McGruderis 11 (6 atk. kam.), Alexas Poythressas 10.

„Barcelona“: Janas Vesely 28 (10/14 dvit., 29 naud. bal.), Jabari Parkeris 11, Willy Hernangomezas 10.