2019 11 14

R.Kurtinaičio auklėtiniai užgesino šešių „Olimpia“ pergalių seriją

Šešių Milano „Olimpia“ (6-2) pergalių serija nutrūko Mytiščiuose. Geležinę gynybą antroje mačo dalyje pademonstravusi Rimo Kurtinaičio vadovaujama Maskvos srities „Chimki“ (6-2) namuose triumfavo 87:79 (22:25, 25:26, 18:14, 22:14). Tai buvo ketvirtoji „Chimki“ pergalė namuose per tiek pat žaistų mačų.
Aleksejus Švedas
Aleksejus Švedas / Euroleague.net nuotr.

Po ilgosios pertraukos Pamaskvės krepšininkai praleido vos 28 taškus, kai tuo metu per pirmuosius du kėlinius – 51.

Pergalės herojumi eilinį kartą tapo Aleksejus Švedas, per 36 minutes pelnęs 24 taškus (5/14 trit.). Rusas dar atkovojo 5 kamuolius bei atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

Rungtynių starte šeimininkai žaidė efektingai – A.Švedas ne tik pats iki ilgosios pertraukos surinko 17 taškų (4/9 tritaškiai), bet ir sėkmingai rado komandos draugus. Lanko stiprumą po įžaidėjo perdavimų tikrino tiek Devinas Bookeris, tiek Jeremy Evansas.

Trečiojo kėlinio pradžioje „Olimpia“ pranašumas buvo pakilęs iki 9 taškų (47:56), tačiau tuomet R.Kurtinaičio kariauna spurtavo 16:0 bei išsiveržė į priekį – 63:56. Sergio Rodriguezo ir Luiso Scola patempta Milano komanda prieš ketvirtojo kėlinio pradžią išlygino mačo rezultatą 65:65.

„Chimki“ ketvirtojo kėlinio viduryje turėjo dviženklį pranašumą, tačiau tuomet po tritaškį pataikė „Olimpia“ žaidėjai Michaelas Rollas ir Vladimiras Micovas – 80:74.

Aistras aikštelėje užgesino buvęs Vilniaus „Ryto“ įžaidėjas Chrisas Krameris, pelnęs 4 taškus iš eilės. Iš viso gynėjas per 17 minučių surinko 9 taškus.

Rungtynes praleido lietuvis Artūras Gudaitis, kuris dėl riešo traumos rungtyniauti negalės apie mėnesį. Buvęs žalgirietis Aaronas White'as Milano komandai per 11 minučių pridėjo 2 taškus ir užfiksavo -2 naudingumo balus.

„Chimki“: Aleksejus Švedas 24, Jonas Jerebko 19, Devinas Bookeris 11, Stefanas Jovičius 10.

„Olimpia“: Luisas Scola 16, Michaelas Rollas 14, Nemanja Nedovičius ir Sergio Rodriguezas – po 13.

Namuose drėgna, kaupiasi kondensatas ant langų. Kaip apsaugoti savo namus nuo pelėsio?