2020 12 11

R.Kurtinaitis skęsta toliau: žvėriškas M.Jameso pasirodymas nužudė „Chimki“

Rimo Kurtinaičio kėdė įkaitusi iki raudonumo. Penktadienio vakarą Lietuvos strategui nė kiek nepalengvėjo ir po Eurolygos 13-ojo turo akistatos. Keistu pavadinimu „Leningradska“ derbyje Maskvos srities „Chimki“ namuose krito prieš Maskvos CSKA – 87:96 (22:25, 21:27, 26:25, 18:19).
Rimas Kurtinaitis
Rimas Kurtinaitis / Getty Images/Euroleague.net nuotr.

Tai buvo jau penkta iš eilės „Chimki“ nesėkmė Eurolygoje.

Po šio mačo Rusijos klubas ir toliau tūno Eurolygos turnyro lentelės dugne.

Šiose rungtynėse CSKA nė karto nebuvo besivejančių vaidmenyje.

Mike'o Jameso šou rungtynių pradžioje svečiams labai greitai leido susikrauti devynių taškų pranašumą (19:10), bet R.Kurtinaičio vyrai surado jėgų pakilti ir grąžino intrigą.

Jau po kelių minučių iš CSKA persvaros liko tik taškas, bet pirmąją rungtynių pusę „Chimki“ baigė vėl su devynių taškų deficitu.

Iš karto po pertraukos CSKA įgijo rekordinę 17 taškų persvarą (73:56), bet šeimininkai ir tuomet nekėlė baltos vėliavos bei ketvirtajame kėlinyje buvo priartėję iki penkių taškų.

Visgi tuomet iniciatyvos vėl ėmėsi M.Jamesas ir „Chimki“ sudegė penktą kartą iš eilės.

Fantastišką mačą sužaidęs M.Jamesas per 32 minutes pelnė 36 taškus, atliko 10 perdavimų, atkovojo 9 kamuolius, išprovokavo 8 pražangas ir surinko net 51 naudingumo balą.

„Chimki“: Aleksejus Švedas 26 (5 rez. perd.), Jonas Jerebko 16, Jordanas Mickey 11, Gregas Monroe 10.

CSKA: Mike'as Jamesas 36 (9 atk. kam., 10 rez. perd., 51 naud. bal.), Darrunas Hilliardas 15, Nikita Milutinovas 11, Joelis Bolomboy'us 10.

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant