2021 12 23

„Raudonieji“ nutildė „žaliųjų“ armiją: „Olympiakos“ laimėjo graikų derbį

Didžiulę intrigą kėlęs graikų derbis Eurolygoje baigėsi taip, kaip ir galima buvo prognozuoti. Į Eurolygos lyderių gretas įsiterpęs Pirėjo „Olympiakos“ (12-5) išvykoje 84:65 (25:18, 20:14, 9:19, 30:14) įveikė Atėnų „Panathinaikos“ (4-13) klubą.
Kostas Sloukas
Kostas Sloukas / Getty Images/Euroleague.net nuotr.

„Raudonieji“ dviem trečdaliais užpildytoje OAKA arenoje – rungtynes stebėjo 11,7 tūkst. sirgalių – pirmavo nuo pirmos iki paskutinės minutės.

Du tritaškius rungtynių pradžioje pataikė Tyleris Dorsey, o „Olympiakos“ pirmajame kėlinyje pirmavo 12:5.

Antrajame ketvirtyje Pirėjo krepšininkai šovė į priekį dar labiau – 39:23.

PAO į šturmą kilo trečiajame kėlinyje, kai ėmė tirpdyti varžovų persvarą, kuri sumenko iki 3 taškų. Vos trys taškai skyrė komandos ir po trijų ketvirčių – 54:51.

Vis dėlto lemiamame ketvirtyje pranašumą įrodė „Olympiakos“. Rungtynes užbaigusi spurtu 21:7, Georgo Bartzoko komanda iškovojo užtikrintą pergalę ir po pirmojo Eurolygos rato įsitvirtino trečioje pozicijoje.

Rungtynes OAKA arenoje stebėjo maksimalus galimas skaičius pagal COVID-19 ribojimus Graikijoje.

„Panathinaikos“ pirmąjį ratą užbaigė Eurolygoje lenkdama tik Kauno „Žalgirį“.

„Panathinaikos“: Nemanja Nedovičius 17 (7 rez. perd., 6 kld.), Georgios Papagiannis 14 (11 atk. kam., 5 blk., 29 naud. bal.), Ioannis Papapetrou 9.

„Olympiakos“: Tyleris Dorsey (4/10 trit.) ir Shaquielle'as McKissicas po 18, Kostas Sloukas 16 (6 rez. perd.), Sasha Vezenkovas 14.