2020 12 29

„Real“ pergalę Stambule lėmė dvi Jaycee Carrollo tolimos bombos

Geriausiu visų laikų Eurolygos snaiperiu tituluojamas Jaycee Carrollas lemiamu metu smeigė du tritaškius, nulėmusius Madrido „Real“ (12-5) ekipos šeštąją pergalę iš eilės. Karališkasis klubas Stambule 73:65 (13:20, 18:17, 21:14, 21:14) pranoko „Anadolu Efes“ (8-9) krepšininkus.

Didžiausias skirtumas tarp ekipų buvo devyni taškai, kai septynis taškus paeiliui pelnę Ergino Atamano auklėtiniai 11-ąją susitikimo minutę pirmavo 22:13.

Trečiojo kėlinio pabaigoje „Real“ pelnė 11 taškų be atsako ir išsiveržė į priekį rezultatu 50:45.

Likus pusantros minutės iki rungtynių pabaigos švieslentėje rezultatas rodė lygybę (63:63), tačiau tuomet dvitaškį pelnė Fabienas Causeuras.

Prasidėjus paskutinei susitikimo minutei labai svarbų tritaškį dūrė „Real“ snaiperis J.Carrollas. Nors „Anadolu Efes“ tiksli ataka leido jiems priartėti per tris taškus, tačiau kitoje pusėje vėl taiklus iš toli buvo J.Carrollas, padėjęs tašką rungtynėse.

Du įmesti tritaškiai – vieninteli Jaycee Carrollo pelnyti taškai antradienio rungtynėse.

„Real“ gynybai pavyko uždaryti „Anadolu Efes“ lyderi Shane'ą Larkiną, kuris pelnė 6 taškus (0/6 trit.). Visus 6 tritaškius prametė ir 16 taškų surinkęs Vasilije Micičius.

„Anadolu Efes“: Vasilije Micičius 16 (0/6 trit., 5 rez. perd., 4 kld.), Bryantas Dunstonas (7 atk. kam.) ir Rodrigue'as Beaubois – po 9.

„Real“: Fabienas Causeuras 15, Trey Thompkinsas 13, Nicolas Laprovittola 10 (6 rez. perd.).

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant