2020 12 22

„Real“ pergalės fone – 18-mečio karjeros šou ir S.Llullo šūvis iš vidurio aikštės

Berlyno ALBA (6-9) kitą savaitę rungtynėmis namuose su Kauno „Žalgiriu“ (8-7) uždarys pirmąją Eurolygos ratą, o šią savaitę Vokietijos sostinės ekipa patyrė skaudų pralaimėjimą Ispanijoje. Madrido „Real“ (11-5) svečius sutraiškė 91:62 (19:18, 26:12, 27:14, 19:18).

Tai buvo penktoji Madrido „Real“ krepšininkų pergalė iš eilės.

Karališkojo klubo neišderino nei į NBA išvykęs įžaidėjas Facundo Campazzo, nei Achilo sausgyslę nusitraukęs puolėjas Anthony Randolphas.

Vyriausio Eurolygos trenerio Aito Garcia Reneseso treniruojama ALBA ekipa Madride priešinosi vos vieną kėlinį.

Po pirmojo ketvirčio minimalus turėtas „Real“ pranašumas iki ilgosios pertraukos išaugo iki 15 taškų. Dešimt taškų be atsako trečiojo ketvirčio viduryje padidino šeimininkų persvarą iki lemtingos triuškinamos 27 taškų ribos.

Dar vienas galingas rungtynes sužaidė „Real“ centras iš Žaliojo Kyšulio salos. 23 minutes ant parketo praleidęs Walteris Tavaresas surinko 16 taškų, atkovojo 11 ir perėmė 3 kamuolius, dukart suklydo, blokavo metimą ir surinko 27 naudingumo balus.

Karjeros rungtynes sužaidė 18-metis Usmanas Garuba. Vidurio puolėjas per 29 minutes pelnė 15 taškų, atkovojo 6 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus ir surinko 25 naudingumo balus.

Madrido krepšininkai realizavo 15 tritaškių iš 32 (46,9 proc.), o vienas jų buvo paskutinę atakos sekundę atliktas Sergio Llullas šūvis iš savos aikštelės pusės.

„Real“: Walteris Tavaresas 16, Usmanas Garuba 15, Fabienas Causeuras 10, Jeffrey Tayloras ir JC Carrollas – po 9.

ALBA: Luke'as Sikma ir Maodo Lo – po 13, Johannesas Thiemannas 8.

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant