2019 11 28

Rekordinio J.Timmos mačo nepakako – nukraujavusi „Fenerbahče“ pamokė R.Kurtinaičio ekipą

Stambulo „Fenerbahče“ (4-7) demonstruoja atsigavimo ženklus. Željko Obradovičiaus auklėtiniai praėjusį penktadienį išvykoje sutriuškino Vilerbano ASVEL krepšininkus, o šią savaitę neturėdami keturių krepšininkų savų sirgalių akivaizdoje 89:76 (28:24, 25:16, 21:6, 24:21) pamokė Rimo Kurtinaičio treniruojamą Maskvos srities „Chimki“ (6-5), kuriai tai buvo trečioji nesėkmė iš eilės.
Kostas Sloukas, Janis Timma
Kostas Sloukas, Janis Timma / Euroleague.net nuotr.

Šiame susitikime aikštelės šeimininkai vertėsi be keturių žaidėjų: Nando De Colo, Jano Vesely, Nikola Kaliničiaus bei Leo Westermanno. „Chimki“ komandai padėti negalėjo nugaros skausmus pajutęs Aleksejus Švedas.

Nors lyderio nebuvo, tačiau stebuklus išdarinėjo po trejų rungtynių pertraukos sugrįžęs Janis Timma.

Latvis prametė pirmuosius keturis tolimus metimus, vėliau pataikė keturis tritaškius iš eilės, o iki ilgosios pertraukos savo sąskaitoje turėjo 24 taškus bei pakartotą karjeros pelnytų taškų rekordą Eurolygoje.

„Chimki“ lyderis buvo uždarytas antroje susitikimo dalyje, per kurią pelnė vos du taškus, tačiau tai padėjo užfiksuoti naują asmeninį rekordą (26). J.Timma per 32 minutes pataikė 4 dvitaškius 4, 5 tritaškius iš 14 (pakartotas šio sezono lygos rekordas), 3 baudas iš 3.

Rimo Kurtinaičio kariauna klimpti pradėjo po ilgosios pertraukos. Derrickas Williamsas trečiąjį ketvirtį pradėjo galingu dėjimu, o po kelių akimirkų pridėjo dar vieną.

Per pirmąjį ketvirtį praleidusi 24 taškus, per antrąjį – 25, „Fenerbahče“ trečiajame pademonstravo įspūdingą gynybą ir varžovams leido pelnyti vos 6 taškus. Tai buvo lemtingas mačo kėlinys.

Išsiderinusi „Chimki“ puolimo mašina per antrąją mačo pusę suklydo 11 kartų, kai per pirmąją – vos keturis.

Stambulo krepšininkai pergalingame mače realizavo 13 tritaškių iš 24 (54,2 proc.).

Tai buvo 200-osios Ž.Obradovičiaus rungtynės treniruojant Turkijos sostinės ekipą.

„Fenerbahče“: Luigi Datome 20 (3/4 trit.), Kostas Sloukas (3/5 trit., 9 rez. perd.) ir Melihas Mahmutoglu (5/7 trit.) - po 19, Derrickas Williamsas 12 (8 atk. kam.).

„Chimki“: Janis Timma 26 (5/14 trit.), Anthony Gillas 18 (9 atk. kam.), Jonas Jerebko 10.

Artimiausias dvejas rungtynes „Fenerbahče“ pasitiks namuose prieš Berlyno ALBA bei Stambulo „Anadolu Efes“, tuo metu „Chimki“ Mytiščiuose lauks „Barcelona“ žvaigždyno.

Žaidimų industrijos profesionalus subūrusiems „Wargaming“ renginiams – prestižiniai tarptautiniai apdovanojimai
Namuose drėgna, kaupiasi kondensatas ant langų. Kaip apsaugoti savo namus nuo pelėsio?