2023 04 07

Rezultatyvus M.Grigonis dramatiškai krito prieš savo buvusią ekipą

Dramatišką pralaimėjimą Eurolygoje penkjtadienio vakarą patyrė dviejų lietuvių atstovaujamas Atėnų „Panathinaikos“ (11-22), namuose 84:88 (17:25, 25:24, 26:17, 16:22) kritęs prieš Berlyno ALBA (10-23) ekipą.
Marius Grigonis
Marius Grigonis / Euroleague nuotr.

Prasidėjus paskutinei minutei ALBA išlygino rezultatą (84:84). Tada graikai neužpuolė ir likus 17 sekundžių Maodo Lo sumetė abi baudas, o lemiamas Dwayne‘o Bacono tritaškis tikslo nepasiekė ir Yanni Wetzellis padėjo tašką.

Šeimininkams Marius Grigonis prieš savo buvusią ekipą per 26 minutes įmetė 15 taškų (2/2 dvitaškių, 1/4 tritaškių, 8/10 baudų), atkovojo kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 8 pražangas, sykį suklydo, 3 kartus prasižengė ir surinko 16 naudingumo balų.

Jo komandos draugas Artūras Gudaitis žaidė 15 minučių, per kurias pelnė 8 taškus (3/4 dvitaškių, 2/3 baudų), atkovojo kamuolį, išprovokavo 2 pražangas, sykį suklydo, 4 kartus prasižengė ir surinko 6 naudingumo balus.

Graikijos klubas patyrė antrą nesėkmę iš eilės ir trečią per ketverias pastarąsias rungtynes bei lieka šešioliktas.

ALBA nutraukė dviejų pralaimėjimų atkarpą ir yra laipteliu žemiau. Abi komandas skiria viena pergalė.

„Panathinaikos“: Dwayne‘as Baconas 16, Marius Grigonis 15, Georgios Papagiannis 13 (9 atk. kam.), Parisas Lee 12.

ALBA: Jaleenas Smithas 14, Maodo Lo 13, Johannesas Thiemannas 11, Yovelis Zoosmanas 10.